logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FK Znojmo bude hrát 1.ligu !!!

Poprvé v historii našeho klubu bude tým z Oblekovic  FK Znojmo hrát první ligu. Od nové sezóny nastoupí  děvčata  pod vedením trenéra Pavla Kučmy a jeho kolegů v první žákovské lize dívek. Fanoušci a příznivci našeho klubu se tak mohou těšit na soupeře jako je Baník Ostrava, Slovácko a další. Zásluhu na tomto historickém úspěchu nemají jen naši funkcionáři, ale i nově Patron našeho klubu ligový trenér a v současnosti trenér reprezentačních výběrů, kterého Vám v nejbližších dnech představíme na našich stránkách.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři