Dívky - mladší přípravka - okresní pohár 1. kolo

V neděli 06.06.2021 jsme odehráli první kolo okresního poháru mladších přípravek ve Valtrovicích
Sestava,výsledky a hodnocení:
Šmerdová, Kuřitková - Horáková, Nováková, Kašparová, Garajová, Hanzelová L., Hanzalová T., Mirošová
  1. zápas Valtrovice - FK Znojmo dívky 0:18 (góly: Garajová 8x, Horáková 1x, Šmerdová 2x, Kašparová 3x, L.Hanzelová 1x, T. Hanzalová 2x, Mirošová 1x )
  2. zápas Valtrovice - FK Znojmo dívky 6:13 (góly: Garajová 5x, Kašparová 1x, T. Hanzalová 5x, L.Hanzelová 1x, Kuřitková 1x)
Dnešní zápasy byly prvním ostrým testem pro děvčata od loňského podzimu. Dvojzápas se holkám vydařil a udělaly si značným počtem vstřelených branek velkou radost. V prvním zápase proti děvčatům nastoupila mladší část Valtrovic, která hrála zápas poprvé a naše holky si s chutí zastřílely. V druhém zápase již nastoupili za Valtrovice i zkušenější hráči a holky musely více bojovat. K vidění byly i velmi pěkné kombinace našich, které končily góly. Zvlášť ostřílenější hráčky chystaly pozice pro naše mladé útočnice. V dnešním kole poháru si premiéru v našem dresu odehrály Terezka Mirošová a Simona Kašparová. Obě hrály pěkná utkání a dokonce se zapsaly na střeleckou listinu. V bráně se premiérově vystřídaly Zuzka Kuřitková a Eliška Šmerdová. V dalším kole nás čeká výjezd do Šanova.
Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas!!!
Trenéři FK Jan Šmerda, Kamil Lavingr a Martin Hanzel