2. kolo letního poháru OFS mládeže- starší žákyně

V neděli 13.6.2021 odehrály starší žákyně další zápas letního poháru proti týmu Jevišovice/Mikulovice.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava:  Lavingrová - Piscová , Doválelová , Suchá ,Veselá , Matoušková ,Pavlíková Sára , Pavlíková Sofie , Urbánková , Šišláková ,Kapaňová ,Hanzelová ,Košická ,Arndt.

FK ZNOJMO DÍVKY :  JEVIŠOVICE/MIKULOVICE    3:8 (1:3)

Góly:  Šišláková , Suchá 2

Dnešní zápas byl po herní stránce dobře odehraný. I když jsme opět nebyly v plné sestavě ,děvčata se se soupeřem praly o každý míč. První poločas byl velmi vyrovnaný , v obraně jsme ale udělaly chybu a soupeř ji trestal gólem. Za nás se trefila krásnou střelou z dáli Kája Šišláková . Ve druhé polovině holky zabraly a byly úspěšnější i v osobních soubojích. Jen to naše zakončení se nám moc nedařilo a že šancí bylo více jak v prvním poločase. Opět jsme měli několik chyb v obraně a dostaly za to góly. Po pěkné akci se trefila  dvakrát Katka Suchá. Dnes musíme pochválit gólmanku Julču Lavingrovou ,která dnes výborně četla hru a vybíhala z brány a  ničila šance soupeřů. Dnes také musíme vyzvednout sestry Pavlíkovi Sáru a Sofii ,které dnes výborně bojovaly v osobních soubojích a nedaly soupeřům nic zadarmo. V útoku byla dnes nejlepší Terka Doválelová, která odehrála oba poločasy bez střídání . Dnes jsme neměli obvyklé stoperky které kvůli nemoci nemohly hrát a bylo vidět jak nám na hřišti chybí. V obraně dnes také bez střídání odehrála velmi kvalitně Lucka Kapaňová .

Holky se zápas od zápasu lepší a  pomalu si začínají zvykat na celé hřiště. V sobotu nás čeká poslední zápas proti Šatovu a doufáme, že už budeme v plné sestavě.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápas a za jejich fandění !!!!

Trenéři Kučma , Veselá, Pisca , Škrabalová