3.Kolo letního poháru starších žákyň

V sobotu 19.6.2021 odehrála děvčata posední zápas letního poháru. Dnes jsme  hráli proti týmu z Šatova.

Sestava,výsledek a hodnocení

Sestava: Lavingrová - Urbánková ,Veselá , Doválelová , Matoušková , Suchá , Košická , Šišláková , Piscová , Hanzelová , Pavlíkovi Sára a Sofie , Langmannová , Vaculová.

FK ZNOJMO DÍVKY  - ŠATOV  2:14 (1:6)

Góly: Doválelová 2

Dnes to byl pro holky hodně těžký zápas . Hned od začátku soupeř hrál na holky tvrdou hrou .Holky se snažily  soupeři odolávat ale bylo to nad jejich síly. Navíc bylo velmi horké počasí .Děvčata dostaly pěkně do těla a došlo i na pár zranění. Pak už se holky do soubojů nepouštěly. Dnes se dvakrát za nás prosadila Terezka Doválelová kdy jednou proměnila penaltu po faulu. Nyní čeká děvčata měsíční pauza , musíme si odpočinout , doléčit zranění  a pak začneme s  přípravou na  dívčí ligu. V srpnu nás ještě  čeká turnaj  Třebíč open v Třebíči.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za jejich podporu !!!!

Trenéři: Kučma ,Veselá, Škrabalová.