Turnaj mladších přípravek k 90. výročí založení fotbalového klubu Moravský Krumlov

Dívky - mladší přípravka

V pátek 25.06.2021 jsme odehráli turnaj mladších přípravek v Moravském Krumlově

Sestava,výsledky a hodnocení

Kuřitková, Šmerdová - Nováková, Kašparová, Hanzelová L., Hanzalová T., Steinochová, Horáková, Rozehnalová, Garajová

1. zápas FC Moravský Krumlov - FK Znojmo dívky 15:2 (góly: Horáková 1x, Garajová 1x)
  2. zápas FK Znojmo dívky - TJ Sokol Pohořelice 10:6 (góly: Garajová 6x, Horáková 3x, Kuřitková 1x)
  3. zápas FK Znojmo dívky - TJ Sokol Šanov 7:9 (góly: Horáková 5x, Garajová 2x)
V pátečním odpoledni jsme zavítali na turnaj mladších přípravek do Moravského Krumlova. V prvním zápase nás čekal domácí pořadatelský tým, který nám nedal šanci uhrát pěkný výsledek. Nutno podotknout, že holky se na hřišti dlouho hledaly a až ke konci zápasu byly k vidění nějaké fotbalové akce z jejich strany. Těžký úděl v bráně měla Zuzka Kuřitková, když ji celý tým nechával na holičkách. Po skončení zápasu holky obdržely instrukce ke hře a ve zbývajících dvou zápasech jakoby nastoupil nový tým. V bráně na zbylé dva zápasy nastoupila Eliška Šmerdová a Zuzka Kuřitková se posunula do obrany. První střídající čtyřka začala na hřišti úřadovat a předváděla pěkné akce proti Pohořelickým a konečně se jim podařilo vstřelit i větší porci gólů. A když druhá střídající čtyřka srdnatě bránila naše vedení, mohly pak holky oslavit proti Pohořelicím vítězství. V posledním zápase jsme nastoupili proti Šanovu a zápas přinesl vyrovnaný průběh. Nakonec byli o pověstný krůček šťastnější Šanovští a výhrou nad holkama získali nejcenější trofej na turnaji. K průběhu turnaje lze konstatovat, že pokud holky nastoupí s nasazením jako ve druhém a třetím zápase, nemají se čeho bát. Výstrahou jim může být první zápas proti Krumlovu, kdy se přesvědčily, že proti tak kvalitním soupeřům bez výkonu na hranici jejich možností není možné uspět. Účastí na turnaji jsme uzavřeli definitivně tuto sezónu. Chceme popřát dětem a jejich rodinám pěkné prázdniny. K trénování se vrátíme v měsíci srpnu.

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas a fandění!!!

Trenéři FK Jan Šmerda, Kamil Lavingr a Martin Hanzel