2. kolo Křepice/Velké Němčice - FK Znojmo dorost 0:3 (0:2)

Góly: Horecký, Krontorád Martin, Shabaltas

Sestava:
Kaidl - Sýkora, Procházka[K], Krontorád Marek, Koukal - Matoušek, Horecký, Lichevník, Urban - Krontorád Martin, Baran

Střídání: Brázda, Wrana, Mrázek, Lelovský Roman, Shabaltas, Trčka

Hodnocení zápasu:
Ve čtvrtek jsme vyjeli do brněnských Křepic na dohrávku 2. kola, kdy jsme vyhověli soupeři na přeložení termínu.
V úvodu zápasu nás domácí aktivní hrou trochu zaskočili a prvních 10. minut s podporou větru moc nepouštěli do hry.
Postupně jsme se dostávali více na míč a lépe kombinovali. Začali přicházet šance. Ve 20. minutě domácí faulovali v blízkosti velkého vápna Tadeho Lichevníka, míč si připravil Tom Horecký a umístěnou přízemní střelou k levé tyči nedal brankáři domácích šanci 0:1. Ve 30. minutě Wranič přiťukl Martinu Krontorádovi a ten obešel všechno co mu stálo v cestě a zvýšil na 0:2. Poločas jsme si již pohlídali i když domácí vystrkovali růžky.
Po přestávce jsme chtěli co nejdříve pojistit výsledek což se nám podařilo až v 60. minutě pěknou střelou z dálky autor Shaby 0:3.
Ač se to z výsledku nezdá, tento zápas stál kluky spoustu sil, odnesli jsme si spoustu šrámů, ale hlavně se nám zranil kápo Mára Procházka a Tom Horecký a ještě více se nám tím rozrostla marodka, něco dáme do kupy jednak před sobotním zápasem s Mor. Krumlovem a na derbíčko s rivalem sokolíky z Dobšic.
Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr