9. kolo FK Znojmo dorost - FK Střelice 3:2 (2:1)

Góly: 13. Mrázek, 14. a 58. Roman Lelovský

Sestava:
Kaidl - Sýkora, Krontorád Marek, Procházka[K] - Matoušek, Záhora, Baran, Mrázek , Lichevník- Krontorád Martin, Lelovský R.
Střídání: Svoboda, Wrana, Horecký, Brázda, Beno,

I my dorostenci jsme v úvodu uctili památku skvělého člověka, který byl duší našeho klubu a vzorem nám všem.

Hodnocení zápasu:

V minulém kole jsme se herně zvedli, a tento výkon jsme chtěli potvrdit i v domácím utkání a naplno bodovat.
Opatrný úvod, postupně začínáme více hru ovládat a držíme míč pod kontrolou. Již ve 14. minutě, po průnikovce  Martina Matouška  na Dominika Mrázka se dočkáme úvodní branky. Hned za minutu skóruje Roman Lelovský, a vše vypadá, že to bude "pohodový" zápas s dvouciferným skórem.
Bohužel v 15. minutě po ojedinělé akci, a našem nedůrazu v malém čtverci, dostáváme kontaktní branku. Po počátečním nadšení soupeře, se opět dostáváme do naší hry, kdy máme více ze hry, soupeře k ničemu nepouštíme, a jedna gólová akce střídá druhou. Bohužel buď jen trefujeme gólmana anebo nám tutové šance likviduje. Minimálně jsme v první půli měli dát 5 branek.
Naštěstí nedostáváme "šatňáka" a tak první půli vyhráváme 2:1.
Druhý poločas chceme co nejdříve rozhodnout, vstřelit 2,3 branky a v klidu utkání dohrát. Toto se nám při vší snaze ale nedaří, obraz hry je pořád stejný a nemůžeme najít recept na vstřelení dalších gólů. Soupeř hraje pouze na brejky a ty se nám daří eliminovat.
Až v 58. minutě po příhře od Matyho, a rychlé střele Romana přidáváme 3 branku.
Jenže místo toho abychom už soupeře zlomili, v 80. minutě po střele ze střední vzdálenosti dostáváme kontaktní branku. Tímto se z konce zápasu stáva drama, z kterého nakonec vycházíme jako vítězové.
Hodnocení trenéra:
Nejlepším hráčem zápasu je 2 gólový Roman Lelovský. Krásný případ toho, že když se pravidelně trénuje tak se daří i zápasech.

V sobotu 7. 10. 2023 12:30 hrajeme na hřišti Vojkovic.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr