10. kolo SK Vojkovice - FK Znojmo dorost - 1:0 (1:0)

Sestava:
Kaidl - Sýkora, Procházka[K], Bueno- Matoušek, Horecký, Baran, Mrázek , Urban- Kaláb, Lelovský R.
Střídání: Záhora, Wrana, Brázda

Hodnocení zápasu:
Po domácím vítězství jsme si jeli pro body i do Vojkovic. Zlepšenou hrou, z posledních utkání, jsme si věřili, že přivezeme body i zvenku.
Byli jsme si vědomi naší ofenzívní síly, zvláště po návratu klíčových hráčů po zranění. Bohužel letos máme problémy se střílením branek a toto se potvrdilo i v tomto utkání.
Od samého začátku jsme dominovali, vytvářeli si slibné situace a tutové šance.
Soupeř hrál v hlubokém bloku, nakopával míč a spoléhal na rychlé kontry. Vzhledem k velkému množství neproměněných šancí, jsme v konci prvního poločasu polevili v koncentraci a soupeř nás potrestal "šatňákem".

Druhá půle, hrajme pořád stejně, využijme široké hřiště, dostávejme se do brankoviště ze stran, a tlačme se do brány, hrozme ze standartních situací. Toto byli pokyny nás trenérů do druhého dějství. Klukům nelze upřít snahu a bojovnost. I když soupeř pouze brání , kouskuje hru fauly a pouze odkopává míč, pořád máme šance, ale kýženou branku do konce mače nestřílíme.
Zřejmě bychom branku nevsítili gól i kdybychom hráli až do večera.

Hodnocení trenéra:
Intenzivně zapracujeme na finální fázi, přechodové hře v poslední třetině hřiště, a na větší agresivitě a důrazu v brankovišti.
Nemusíme dávat krásné góly ale musíme začít nějaké dávat!

V sobotu 14. 10. 2023  ve 12:00 máme další městské derby, přijedou Přímětice.

Trenéři: Svoboda Petr,  Rytíř Hynek,