Mladší žákyně - dívčí liga Lokomotiva Brno - FK Znojmo 5:2

Sestava: Šmerdová - Kašparová, Raabová, Neubertová, Rozehnalová, Sabová, Chromíková, Hanzelová, Švarcová, Garajová, Kačalová

Lokomotiva Brno - FK Znojmo 5:2 (pol. 2:0) góly: Peťa, Áďa

V sobotu 30.9.2023 jsme zavítali na hřiště Lokomotivy Brno, kde nás podle předpokladů čekal těžký zápas s jedním z nejlepších týmů soutěže. Na podzim 2022 jsme odjeli s gólovou nadílkou 19:0...  Tentokrát jsme čekali jiný zápas. V jeho úvodu nás soupeř potrestal dvakrát v rozmezí jedné minuty, což ovlivnilo vývoj zápasu. Do poločasu však už gól nepadl a tak jsme o přestávce holky nabádali k odvážnější hře. Znovu jsme však inkasovali pár minut po zahájení druhého poločasu. Pak se ovšem pěkně trefila Peťa Chromíková z dálky, kdy krásně přelobovala brankářku domácích a našim holkám vstřelený gól vlil čerstvou krev do žil. Holky bojovaly a výsledkem byla druhá vstřelená branka. Za stavu 3:2 se mělo schylovat k velkému dramatu. Bohužel jsme inkasovali gól na 4:2 a to už na nás bylo moc. Sice jsme měli šance i průniky, ale už se nám nepodařilo žádný gól vstřelit. Naopak domácí uzavřeli gólovou listinu na konečných 5:2. Holky v zápase předvedly, že když zaberou můžou se rovnat s nejlepšími v soutěži. Bohužel někdy nás částečná nekoncentrace na některé situace připravuje o body. Na toto se zaměříme v tréninku a v pauze, která nás čeká zkusíme odehrát přátelská utkání proti klukům.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Kirschner, Hanzel a Šmerda