Mladší žákyně - dívčí liga FK Znojmo - Hodonín 6:1 (15.10.2023)

Sestava: Šmerdová - Kašparová, Raabová, Neubertová, Rozehnalová, Chromíková, Sabová, Hanzelová, Rouchalová, Rajnohová, Kačalová, Garajová

FK Znojmo - Hodonín 6:1 (pol. 4:1) góly: 3x Áďa, 2x Tamara, 1x Peťa

V neděli proti holkám nastoupil tým Hodonína se kterým máme dlouhodobě špatnou vzájemnou bilanci. Holky nastoupily s velkým odhodláním a hned v úvodu přišly šance, bohužel jsme však nevyužily. Pak se v rychlém sledu trefila 2x Áďa, načež Hodonín snížil na 2:1. Následně jsme odskočili ve vedením opět Áďou a Tamarou. V úvodu druhého poločasu se trefila hned po jeho začátku Tamara. Ve 40. minutě pěknou trefou dala na konečných 6:1 Peťa. Zápas odehrály holky v dobrém soustředění a vzadu pilně sbíraly míče soupeře. Šancí jsme měli dost, gólů mohlo a mělo padnout více. V sobotu zajíždíme na hřiště Slovácka, kde to budeme mít těžké, neboť jejich tým vede tabulku soutěže a neokusil hořkost porážky v této sezóně. My se pokusíme vydolovat z jejich hřiště body a budeme chtít předvést pěknou hru.

Trenéři FK Znojmo: Hanzel, Lavingr a Šmerda