Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava FK Znojmo - Lokomotiva Brno 2:5 (27.4.2024)

Sestava: Šmerdová - Chromíková, Kašparová, Raabová, Sabová, Rolníková, Garajová, Rajnohová, Pudelková, Rouchalová, Hanzelová, Wirglová, Švarcová

FK Znojmo - Lokomotiva Brno 2:5 (pol. 1:3) góly: 2x Garajová

V sobotu 27.4.2024 jsme odehráli na domácím hřišti zápas s týmem brněnské Lokomotivy. Tušili jsme, že zápas bude těžký. O tom jsme se přesvědčili záhy, neboť v páté minutě jsme prohrávali po našich chybách už 0:2. Holky zápas nevzdaly a chtěly s výsledkem něco udělat. První poločas se skončil 1:3. Po vstupu do druhého poločasu jsme zlepšili pohyb a výsledkem byla branka vstřelená Tamarou na 2:3. Další šance na sebe nenechaly čekat, dvakrát se zatřáslo břevno, ale to bylo z naší strany již vše. Lokomotiva poté stihla dát ještě dva góly a o výsledku bylo rozhodnuto. Soupeř byl fotbalovější a také fyzicky vyspělejší. Holky však získaly opět další zkušenosti. Zápas to byl kvalitní a výsledek je pro naše holky trochu krutý, ale přesto vyjadřuje vyzrálost soupeře.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Hanzel, Rolník a Šmerda