Mladší přípravka roč.2008 v Brně Vinohradech

Dne 8.11.2015 se uskutečnil v Brně turnaj mladší přípravky ročníku 2008 a mladších. Hrálo se v hale v brněnských Vinohradech.mini 08 Vinohrady 6

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Plavec Michal, Štacha Ondřej, Marečková Denisa, Veselá Jana, Ludvík Matyáš, Skopal Viktor, Částek Ondřej, Částek Martin, Láník David

IE Znojmo  -  Ivančice     2:4        Góly:  Veselá Jana, Částek Martin

První utkání na turnaji jsme začali výborně a dostali se do dvougólového vedení. Bohužel se ale náš soupeř vzchopil a začal nás přehrávat, což vedlo k otočení vývoje utkání.

IE Znojmo  -  Vyškov        0:6

V tomto utkání proti nám nastoupil tým, který měl všechny hráče větší než byl náš nejvyšší hráč. Nic se nám nedařilo a soupeř nás úplně v pohodě porazil.

IE Znojmo  -  Sparta Brno    0:6

Narazili jsme na vynikající mužstvo, kde snad každý hráč měl na svůj věk vynikající techniku a fotbalové myšlení. I když tomu výsledek neodpovídá tak vstup do utkání jsme měli výborný a dlouho jsme s domácím týmem drželi krok, ale bohužel po první obdržené brance jsme to už neudrželi a soupeř postupně přidával další góly.

IE Znojmo  -  Medlánky     4:4        Góly: Veselá Jana 2, Štacha Ondřej, Částek Ondřej

Pěkný bojovný zápas. Neustále jsme museli dotahovat náskok soupeře, který byl pár minut před koncem dvougólový, ale nic jsme nezabalili a obrovským nasazením jsme dokázali zaslouženě vyrovnat.

IE Znojmo  -  Obřany     2:0        Góly: Částek Ondřej, Částek Martin

V posledním utkání turnaje přišla i výhra. Všichni hráči bojovali a udělali pro úspěch maximum. Střelci našich branek byli sourozenci Částkovi, kteří teprve v pátek s námi měli první trénink.

Všem chci poděkovat jak na celém turnaji bojovali a to i proti soupeřům, na které jsme nestačili. Nikdo nic nevypustil, nikdo nebyl otrávený z proher, všichni se do toho snažili dát maximum a užít si turnaj, za což byli odměněni všichni hráči medailemi.

Poděkování patří i všem rodičům, kteří nás po celou dobu turnaje hlasitě povzbuzovali. Díky :-)

Trenéři: Leoš Ludvík, Přemek Skopal

mini 08 Vinohrady 5mini 08 Vinohrady 4mini 08 Vinohrady 3mini 08 Vinohrady 2mini 08 Vinohrady 1