5.kolo zimní halové ligy mladší přípravky Loko Brno

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

červení:Štancl Matyáš,Prycl Filip,Herman Ondra,Horecký Tom,Štacha Ondra,Kolář David

oranžoví:Polášek Lukáš,NGuyen Petr,Kaidl Lukáš,Sviřák Kuba,Brzobohatý Marek,Jordán Kuba,

Červení-Tuřany  4:1 góly: Prycl,Herman,Horecký2

Červení-Líšeň U9  4:1 góly:Štacha,Kolář,Prycl,Horecký

Červení-Vyškov  1:4 gól:Prycl

Červení-Soběšice  2:2 góly:Prycl,Herman

Oranžoví-Morenda  5:1 góly:Sviřák4,Brzobohatý

Oranžoví-Tuřany  2:0 góly:Sviřák2

Oranžoví-Tuřany  4:3 góly:Kaidl2,Sviřák,Brzobohatý

Oranžoví-Soběšice  2:0 góly:Brzobohatý,Prycl

Oranžoví-Vyškov  1:6 gól:Sviřák

Dnes jsme vyrazili na turnaj ve velmi omezeném počtu,velká spousta kluků nám onemocněla a omlouvali se nám jeden za druhým.Proto jsme měli v každém týmu jen pět hráčů do pole a na poslední dva zápasy oranžových nám ještě vypomohli Filda s Ondrem. Všichni kluci si dnes mákli až na dno svých sil a předvedli nám úžasné představení,za které od nás dostávají obrovskou pochvalu.My trenéři a o rodičích nepochybuji,jsme na ně byli doopravdy pyšní.To na čem pracujeme na tréninku dnes převedli do zápasu.Premiéru mezi většími kluky měl náš benjamínek Ondra Štacha a předvedl nádherný výkon,klidně by mohl začít trénovat se staršími.Velice kvalitní výkon předvedli oba brankáři,zdůrazňuji,že Lukýňo je také ročník 08. Vyzdvihovat dnes jednotlivce nejde,protože všichni kluci v poli byli prostě úžasní a každý plnil přesně tu svoji roli kterou měl a všichni tomu dali ještě něco navíc. Dnes přesně předvedli,co je to hlad po balonu.A to doslova.Kluci bylo to super!!!

Děkujeme všem rodičům za odvoz a povzbuzování.

Trenéři:Martin Prycl a Luboš Kaidl