3.kolo zimní halové ligy mladší přípravky Loko Brno

V neděli  10.1. odehrály naše dva týmy oranžový a červený 3.kolo  zimní halové ligy v Brně. Oběma týmům se po vánoční pauze dařilo s rozdílnými výsledky.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava oranžová

Štancl Matyáš,- Nguyen Petr, Zika Dan, Herman Ondra, Karták Oliver – Leoš Nguyen, Sviřák Jakub, Brzobohatý, Daněk Filip Trenér Zika Milan, Samek Milan

FK Znojmo oranžová – FK Znojmo červená   4-0   Gól –Sviřák 3x,Hermann,

FK Znojmo oranžová – Líšeň 08   9-1   Gól – Sviřák 4x, Nguyen Petr 2x, Brzobohatý 2x, Hermann,

FK Znojmo oranžová – Obřany   1-1   Gól – Hermann,

FK Znojmo oranžová – Líšeň U8     6-0   Gól – Nguyen Leoš 2x, Brzobohatý 2x, Sviřák, Hermann,

FK Znojmo oranžová – Pozořice   4-0   Gól – Sviřák 2x, Hermann, Daněk,

Hodnocení oranžového týmu

Kluci sehráli vcelku povedený turnaj. První zápas se týmu podařilo rozhodnout až ve druhé části zápasu. Ostatní utkání měli jasně pod kontrolou. Jen ve třetím narazili na houževnatého běhavého a důrazného soupeře. O vítězství přišli 3 vteřiny před koncem zápasu. Tento tým měl ve svém středu dva rozdílové hráče Hermanna a Sviřáka. Ostatní kluci velmi dobře sekundovali Zika, Karták Leoš Ng. a Daněk. Spolehlivě zachytal brankář Maty,který měl velmi dobrou rozehrávku nohama. Dnes se herně dařilo Marku Brzobohatému i Peteru Nguyenovi.

Sestava červená

Polášek Filip-, Kafůněk Saša, Prycl Filip, Kaidl Lukáš, Záhora Radek, Kolář David, Adámek Jakub, Vizingr Vojta, Horecký Tomáš,   Trenér Prycl Martin

FK Znojmo červená – FK Znojmo oranžová 0-4

FK Znojmo červená – Pozořice 2-0   Gól – Prycl, Kolář,

FK Znojmo červená – Obřany   1-3    Gól - Prycl,

FK Znojmo červená – Mor. Prusy   2-4    Gól - Kolář, Adámek,

FK Znojmo červená – 1.SC Znojmo 1-3   Gól – Kafůněk,

FK Znojmo červená – Líšeň 08 7-2    Gól - Kaidl 2x, Prycl 2x,Kolář, Horecký, Záhora,

Hodnocení červeného týmu.

Tento druhý tým se v turnaji herně trápil. Kluci neměli po vánocích patřičnou formu na některých byla vidět velká konzumace cukrový a znát tréninková pauza. Kromě Prycla Vizingra a Horeckého chyběl týmu určitě lepší pohyb a důraz v osobních soubojích. V jejich hře bylo hodně technických nedostatků. Nejlepším hráčem tohoto týmu byl jednoznačně Lukáš Polášek v brance. Pozitivním momentem byla určitě první branka v kariéře Jakuba Adámka. I přes to dokázal tento tým 2x zvítězit a další dvě utkání byla poměrně vyrovnaná a rozhodoval nedůraz před brankou. Kluci včetně trenéra nebyli se svými výkony moc spokojeni chuť si napravili až v posledním utkání, kdy už byla přece jen vidět větší rozehranost.

Trenéři Milan Samek, Milan Zika, Martin Prycl,