11.kolo Mladší přípravky Okresní soutěž

V neděli 15.5.2016 proběhlo již 11. kolo okresní soutěže mladších přípravek.

Tentokrát jsme zajížděli do Moravského Krumlova, kde jsme se utkali s týmy Dobšic a Tasovic.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Ludvík Matyáš, Skopal Viktor, Varga Patrik, Marečková Denisa, Veselá Jana, Jakeš Oliver, Částek Ondřej, Částek Martin, Vyroubal Adam.

FK ZNOJMO   -  Dobšice                   2:8     Góly:  Veselá Jana 2

FK ZNOJMO   -  Tasovice                  6:10     Góly: Částek Martin 2, Vyroubal Adam 2, Veselá Jana,Částek Ondřej

Oba zápasy probíhaly velmi podobně. Všichni se snažili a bojovali, ale tentokrát to na soupeře nestačilo. Nutno dodat, že jsme měli hodně mladý tým a proti nám stáli hráči i o 2 roky starší. Technicky jsme ani nezaostávali, ale silově nás soupeř předčil a  zaslouženě vyhrál. Ve druhém utkání jsme vsítili několik pěkných gólů ať už to bylo po souhře kluků Částkových nebo pěkně zahraný přímý kop Adam Vyroubala. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.