Mezinárodní turnaj mladších přípravek v Guntersdorfu

bl indexDne 1.5.2016 odehráli 3 týmy mladších přípravek roč.2009,2008 svůj první mezinárodní turnaj  v Rakousku. Náš tým FK ZNOJMO měl v turnaji  jeden tým ročník 2009 (bílý) který v pěti zápasech 3x zvítězil a 2x odešel poražen. Dva týmy roč.2008 (žlutí,červení) obsadili v celkovém pořadí z 16 –ti týmů vynikající 3 a 5 místo. Gratulujeme!!!!!!!!

Výsledky,sestavy a hodnocení trenérů

spolecna Hned na úvod patří velké poděkování panu Martinu Veselému za zprostředkování tohoto skvělého turnaje. Martine Díky!!!!!!!!!!

TÝM ŽLUTÝ

Sestava: Polášek Lukáš,Štacha Ondřej,Veselá Jana,Marečková  Denisa,Železná Natálie,Částek ondřej,Částek Martin.

Tým žlutých odehrál celkem 6 zápasů. Hrací doba byla 1x 10 minut.

Stronsdorf : FK Znojmo  0: 1 gól : Částek Ondřej

Stetteldorf : FK Znojmo  1 : 3  góly :  Částek Martin 2,Železná Natálka

Retz : FK Znojmo   0: 0

Horn : FK Znojmo   1: 0

Ravelsbach : FK Znojmo  1 : 3 goly Částek Martin,Částek ondřej,Polášek Lukáš

Tulln  : FK Znojmo 1 : 0

Tým žlutých si vedl velice dobře. Dokázali jsme 3x zvítězit,1x remízovat a 2x těsně prohrát 0:1.

Všichni hráči a hráčky si zaslouží velikou pochvalu,odvedli vynikající hru .Všichni získali krásné medaile.

Rodičům děkujeme za fandění a dopravu hráčů.

Trenér Leoš Ludvík

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FK Znojmo červení:

Sestava -Viktor Skopal,Dominik Král,Jakub Mareček,Michal Janda,Marek Brzobohatý,Lukáš Kaidl,Martin Lichevník

FK Znojmo červení-   SV Weitersfeld    0:0

FK Znojmo červení- SV Tulln                 1:3  gól:Janda

FK Znojmo červení- SC Gutensdorf      5:0 góly:Brzobohatý3,Král,Janda

FK Znojmo červení-  SC Stronsdorf      2:1 góly:Lichevník,Brzobohatý

FK Znojmo červení-  SU Graben           3:0  góly:Kaidl,Brzobohatý2

FK Znojmo červení-   UFC Obritz        0:0

Turnaj v Rakousku byl pro děti zpestřením,odehráli kvalitní zápasy.Červení okusili v turnaji skoro všechny fotbalové okamžiky,prohru výhru i remízu.Zkušenější kluci drželi kvalitu hry a byli na hřišti hodně vidět,mladší bojovali a velice mile mě překvapili.Pochvala pro Vikyho,podržel tým z brankové čáry.Kluci hrou bavili a byli po zásluze chváleni od rakouských fanoušků.V zápase který vyhráli 3:0 rozbrečeli půlku soupeřova týmu a s neskutečným nadhledem zvládli soupeřovu zákeřnou hru. Šikulky do jednoho.

Děkujeme rodičům za fandění a podporu.

trenér:Luboš Kaidl

Mini přípravka 2009

Naše minipřípravka změřila svoje síly v pěti zápasech. Ve třech dokázala zvítězit navíc s čistým kontem a ve dvou zápasech odešla poražena. Zápasy se hráli 1x10minut systémem 4+1. Celkem 10 týmů bylo rozděleno do dvou skupin po 5.

Sestava

Ludvík Matyáš, - Vyroubal Adam, Jakeš Oliver, Samek Milan, Vašíček Nicolas, Železný David, Chaloupka Dominik, Kaidl Tobiáš,

Trenér Milan Samek

SC Kappelerfeld – FK Znojmo 2-0

SK Eggenburg – FK Znojmo 0-5 Góly – Vašíček 2x, Železný, Vyroubal, Chaloupka,

FC Stadlau – FK Znojmo 3-2   Góly – Jakeš 2x

Stronsdorf – FK Znojmo 0-7 Góly – Vyroubal 2x, Železný 2x, Jakeš 2x, Vašíček,

SK Eggenburg II. – FK Znojmo 0-4 Góly – Samek,Vašíček, Vyroubal, Železný,

Hodnocení turnaje Milan Samek

Naši benjamínci dnes předvedli bojovné výkony měli velkou chuť nasazení a odhodlání porvat se o výsledky na jejich prvním zahraničním turnaji. Hned v prvním utkání jsme narazili na silného soupeře a trvalo nám hodně dlouho, než jsme se dostali do tempa. Druhý zápas už jsme herně a výsledkově zvládli na výbornou. Třetí zápas ve skupině byl velmi vyrovnaný a rozhodli ho až individuální chyby před naší brankou. Ve dvou dalších utkáních jsme už dominovali a oba vyhráli s čitým kontem. Na turnaji jsme vsítili celkem 18 gólů, takže určitě velká spokojenost. Dnes mě svým výkonem určitě potěšil Oliver Jakeš autor 4 branek.

Na klucích byla vidět mírná nervozita hlavně na začátku turnaje a i přes dobré výkony si myslím, že někteří neměli svoji obvyklou formu. I tak jsme na svém prvním zahraničním turnaji zanechali dobrou stopu a domů si všichni aktéři odvezli medaile za obětavé výkony.

Děkujme všem rodičům za podporu v turnaji.

2 index1 index