logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19. kolo - MR Znojmo - Křenovice - 4:1

Sam píše "

MR ZNOJMO - KŘENOVICE  4 : 1 (1:0) góly: Řeřucha 2x ,Samek 2x,

V tomto kole knám přijel soupeř kterému se zatím na jaře moc nedaří. My jim navíc chtěli vrátit tu nešťastnou porážku z podzimu. Úvod zápasu jsme začali aktivně ale soupeř se hned také připoměl nebezpečným brejkem a ukázal kde nás bude trápit.Ale my se začali trápit naší slabinou a to neproměňování šancí. A to tradičně Sam pak Bárta a chvíli nato Vacek. Pak jsme měli několik střel ze střední vzdálenosti ale hostující golman byl vždy na místě. Ujala se až Řeřuchova střela z 22m kterou navíc tečoval obránce a balón skončil u tyče 1:0. Pak mohli hosté několikrát vyrovnat ale vždy nás podržel vynikající Burda. Jednou mu navíc pomohlo břevno. Pak jsme přidali druhý gól Bártem ale pro ofsajd neplatil. Pak zahodil další šanci na malém vápně Sam.


Ve druhé půli jsme chtěli dát rychle druhý gól. Ten ovšem přišel až v 60min po kombinaci Řeřucha Sam a posledně jmenovaný pak udělal kliku ve vápně a poslal míč podél golmana k tyči 2:0. Hosté pak hru otevřeli a nám se otevřel prostor ve předu. Několik slibných šancí měl Vacek ale míč mu vždy v poslední chvíli odmítl poslušnost. Hosté se pak dostali opět do zápasu po pěkné akci kdy snížili na 2:1. Za dalších 5min mohlo být dokonce vyrovnáno ale podržel nás opět Burda a skákající míč pak z brankové čáry vykopl Eliáš. Pak přišlo známé nedáš dostaneš a po pěkné přihrávce Vacka proměnil šanci Sam střelou k tyči 3:1. Pár minut nato trefil Řeřucha pěknou střelou břevno. A v 90min jsem udělali rychlí brejk do otevřené obrany a Řeřucha pěkně lobl vybíhajícího golmana a uzavřel tak stav zápasu na konečných 4:1.

Tento zápas byl opět trochu křečovitý ale hlavně že jsou tři body. Měli jsme i docela šťěstí ale hlavně Burdise který nás dnes několikrát podržel vynikajícími zákroky. I přes 4 vstřelené góly jsme jich opět dost zahodili. Co nás ale může mrzet je marodka našeho týmu. Dnes nedohrál utkání Rohák (tříslo). Kalimero hrál se zraněným kolenem. Kubošný dohrál s nakopnutou nohou. 100% v pořádku není ani Vacek. Takže si hlavně přejme ať se nám dají všichni do pořádku.
"        Vloženo Pondělí, 02. květen 2005 @ 00:58:10 CEST uložil Teofil

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři