20. kolo - Mor. Slávie Brno - MR Znojmo - 0:1

Sam píše "

Mor. Slávie BRNO - MR ZNOJMO 0 : 1 (0:0) gól: Řeřucha

V tomo kole jsme zajížděli na soupeře který byl na třetím místě tabulky a v domácím prostředí je velice silný.V týdnu se navíc zranil Kubošný který má nohu v sádře a tak se budeme muset obejít bez našeho největšího bojovníka a štít naší obrany až do konce sezóny.I přesto jsem přijeli udělat pro výsledek maximum.Úvod zápasu byl ze začátku opatrný.Domácí ovšem byli o něco málo aktivnější ale jejich akce končili na našem velkém vápně.Pak měli jednu z šancí kdy přetažený centr vypálil domácí útočník přes celou branku těsně vedle.My se pak také začali osmělovat a měli jsme pár slibně rozjetých akcí ale nedotáhli jsme je do finálky.Domácí pak zahodili po naší chybě v zadu velkou šanci kdy v souboji jeden na jednoho vychytal Burdič domácího útočníka a vyrazil šanci na roh.My měli do konce poločasu taky jednu šanci kdy Bárta pěkně vysunul za obranu Sama ale ten místo střely hledal jěště lépe postaveného Vacka ale obránce míč zblokoval.V první půli pak bylo docela evidentně vidět a cítit jak se trojice sudích snaží pomáhat domácím.

Druhá půle měla podobný vývoj jako půle první hra se převážně odehrávala ve středu hřiště a vyložených šancí bylo velmi málo.Domácí ovšem hru docela přitvrdili a byly dost zákeřní.Ve 25min šel hodně nešetrně do souboje s Burdou domácí útočník a prošlápl mu úmyslně koleno.Velmi slabý sudí to ocenil jen žlutou kartou.Pak domácí stopér zahrál evidentně rukou ve vápně a sudí nečekaně oslepl a spolu s ním i pomezní který měl celou situaci jako na dlani.Pak byl velmi zákeřně udeřen do břicha při rohu Poláček a sudímu nezbylo nic jiného než domácího boxéra vyloučit.Po tomto zákroku musel Drda vystřídat.My pak proti deseti soupeře zatlačili na jeho polovinu a zkoušeli jsme nakopávat dlouhé míče a vytvořit si tlak.Pak jsme museli opět střídat po likvidačním zákroku musel přečasně ze hřiště odejít Truhlář.Pak měl pěkný trestný kop z 22m Vacek ale golman míč vyrazil.Domácí pak hodně polehávali a hru zdržovali.90 min uplynulo a sudí nastavoval tři minuty.My měli aut u půlicí čáry který se dostal na kopačku Eliáše a ten poslal dlouhý míč do vápna kde nejvýše vyskočil Řeřucha a hlavou poslal míč do sítě 0:1. Naše radost pak byla obrovská.Ovšem soupeř se hned po rozehrání dostal po křídle do vápna a v poslední chvíli to vše uhasil Kalina na roh.Do konce zápasu jsme vše kopali daleko od branky a čekali na závěrečný hvizd.Po zápase bylo největší zklamání cítit z trojice sudích,fanoušků a hráčů Újezda kteří se byli na utkání podívat.My si naopak vychutnávali šťastnou ale velmi cennou výhru.

Tento zápas byl asi z herního hlediska remízový ale dějiny se neptají.V tomto zápase bylo uděleno 11 žlutých a jedna červená bylo to opravdu tvrdé utkání hlavně od domácích kteří byli opravdu dost zákeřní.K trojici sudích už jsem se v tomto referátu vyjádřil.Ještě je potřeba zmínit kluky z béčka kteří všichni tři( Dočekal,Meistr,Dohnal) byly na lavičce a v průběhu a závěru zápasu zasáhli do hry a vedli si docela dobře.