21. kolo - MR Znojmo - Únanov - 6:0

Sam píše "

MR ZNOJMO - ÚNANOV   6 : 0 (4:0) góly: Vacek 3x,Samek,Doválel,Poláček,

V tomto kole na nás čekalo derby. Od nás se očekávalo potvrzení výsledku z minulého kola.Úvod zápasu nám vyšel skvěle hned v první minutě dal pěkný centr do vápna Bárta a ve vápně nejvýše vyskočil Doválel a hlavou nás poslal do vedení 1:0. Za minutu na to uvolnil Vacek pěkně Sama za hostující obranu ten obešel gólmana a poslal míč do branky 2:0. V 15min se pak prosadil ve vápně Vacek a bylo 3:0.V této fázi zápasu jsme soupeře zcela srazili ale nechtěli jsme opakovat zápas z podzimu u nich kdy jsme se také ujali brzo vedení 3:0 a pak jsme si to zbytečně zkomplikovali.Naše obavy zahnal v 23min čtvrtým gólem Vacek kdy se uvolnil ve vápně a z velkého úhlu prostřelil hostujícího gólmana mezi nohama 4:0 a tento zápas byl prakticky rozhodnut.My pak trochu podlehli výsledku a naše koncentrace už nebyla optimální a z toho vyústila ruka Kalimera ve vápně a následná penalta.Burda byl ale proti a penaltu zneškodnil.Do konce poločasu jsme pak předváděli velice solidní fotbal a některé akce byli opravdu pěkné.My hráli jednoduše z první a bavili jsme se fotbalem.

Druhá půle pak probíhala v tréninkovém tempu a kdy jsme se lehce dostávali za soupeřovu obranu ale naše koncovka byla velice špatná a pramenila hlavně z toho že už bylo utkání vlastně rozhodnuto.Největší šance zahazoval Řeřucha kdy se ocitl ve třech velkých šancích sám před gólmanem ale naložil s nimi velmi špatně.Další velké šance měl Vacek.Na 5:0 jsme pak dali po pěkné samostatné akci Sama kdy obešel libera udělal kličku gólmanovi a ustál od něj faul a míč pak nachystal před prázdnou branku Poláčkovi a ten pohodlně skóroval. Náš útočník Vacek se pak dočkal hattricku kdy po propálil míč z malého vápna pod břevno.Hosté pak měli možnost dát alespoň čestný gól kdy po faulu opět kopali penaltu ale Burda chtěl v tomto zápase vychytat nulu a tak špatně kopnutou penaltu opět zneškodnil.O největší vzrušení ve druhé půli se ale postaral trenér Šalamoun když v 77min poslal na hřiště Papaie ale neposlal jej do branky ale přímo na hrot útoku.Hostující již nekoncentrovaná obrana získala novou motivaci a to aby se tento hráč neprosadil střelecky a tak se na něj obránce doslova přilepil.Pro Fildu to bylo opravdu velice těžké protože on chtěl dát moc gól ale bojoval nejen s obranou ale i s vlastními spoluhráči kteří mu míč nechtěli přihrát a to hlavně když byl sám před brankou.( Sam). V dalším případě ho v dobré pozici kdy mohl střílet fauloval Řeřucha a akci raději zakončil sám.I tak ale Filda předvedl a to v poslední minutě kdy pěkně nacentroval a Meistr z malého vápna dal hlavou vedle. Tento zápas nebyl tak dramatický jak se před utkáním čekalo.Je pravda že hosté přijeli v jiné sestavě než jsme mysleli ale problémy se sestavou máme i my.A tak je super že jsme to takhle zvládli.Je potřeba také zmínit dvě chycené penalty v jednom zápase což se také nestává každý týden.