22. kolo - Popůvky u Brna - MR Znojmo - 2:2

Sam píše "

Popůvky u BRNA - MR ZNOJMO 2 : 2 (1:0) góly: Vacek, Samek,

V tomto kole nás čekal soupeř který se snaží v soutěži zachránit a tak nás čekal houževnatý a bojovný tým který přes zimu posílil.Úvod zápasu byli domácí aktivnější a my naopak působili ospalým dojmem.Domácí několikrát zahrozili ale ani to nás neprobudilo a tak přišel trest a domácí se ujali vedení 1:0 a pak se zatáhli na vlastní půlku dobře bránili a podnikali nebezpečné brejky.Naše hra byla velice špatná a hodně nepřesná kazili se i velmi jednoduché nahrávky na tři metry balón nám uskakoval prostě se nám nic nedařilo a naše hra plakala.V první půlce jsme si nevytvořili žádnou gólovou šanci což svědčí o tom jak naše hra vypadala.

Ve druhé půli trenér udělal změnu když vystřídal unaveného Poláčka a nasadil Dohnala a Tibora kterému to vůbec nešlo poslal na kraj zálohy a Doválela dal na střed.I tak jsme se v úvodu druhé půli moc nezlepšili domácí hru kouskovali pro míče v autu chodili velmi pomalu a tak se moc nehrálo.V 62min měli domácí velkou šanci na gól když šel útočník sám na Burdu ale zakončil to těsně vedle.Poté jsme si konečně vytvořili šance i my kdy šel z boku sám na golmana Bárta ale po jeho střele míč těsně minul pravou tyč.O 5min později prošel Sam středem hřiště a své sólu ukončil až ve vápně kde míč přenechal Vackovi a ten dal pěkně plackou podél golmana na 1:1.V této fázi zápasu jsme se začali přece jenom více prosazovat před soupeřovou brankou.Pak měli domácí štěstí při průniku Ostrého kdy jeho zpětnou přihrávku odkopli na roh.15 min před koncem jsme se přece dočkali kdy se po pěkné kombinaci dostal do vápna Bárta a před vybíhajícím golmanem to dal pěkně vedle sebe kde nabíhal Sam který předskočil domácího beka a dal do prázné branky 1:2.Domácí pak hru otevřeli a my se pak snadno dostávali do brejků hned za tři minuty po našem gólu mohl přidat pojistku Doválel ale jeho střela těsně minula branku.Domácí pak nakopávali dlouhé míče a měli tlak.V 88min jsme pak měli další brejk ale z jejich velkého vápna jsme je špatnou zpětnou přihrávkou od Bárty poslali do naší netakticky otevřené obrany a byl z toho roh který rozehráli na krátko a pak přetáhli na zadní tyč kde byl sám borec který to trefil neuvěřitelně přesně k tyči a bylo vyrovnáno.V 90min pak měl pěknou akci střídající Meistr kdy unikl dal míč před branku ale dobíhajícímu Řeřuchovi chyběl k míči krok a navíc mu sudí stejně pískl faul a pak hned utkání ukončil přesto že při stavu 2:1 pro nás ukazoval že nastaví 5min.

Tento zápas byl z naší strany velmi špatný i přes to jsme ho dokázali otočit ale závěr jsme nezvládli takticky.Prostě jsme to měli ukopat a ubojovat a uhrát to ve předu ale to se nám prostě nepovedlo a proto jsme byli po utkání velmi zklamaní.Zklamaní z naší hry byli i fanoušci.Budu citovat jenom jednoho z nich" Kdyby to nebylo domů tak daleko tak jsem šel po první půli domů pěšky".