13. kolo - Kunštát - MR Znojmo A - 1:5

Kunštát - MR Znojmo 1:5 (0:4)     góly: Poláček 3x, Krška, Štáb.

Ve třináctém kole jsme přijeli na poslední tým tabulky a chtěli jsme potvrdit naší stoupající formu v závěru sezóny.Pro domácí to byla poslední šance jak se v této sezóně ještě chytit a tak jsme věděli že nás nečeká nic lehkého. Nastoupli jsme v této sestavě:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Ostrý,Dohnal, Krška, Truhlář-,Vacek, Štáb

Hned od začátku zápasu jsme na soupeře nastoupili aktivním napadáním hluboko na soupeřově polovině.A hned v prvních pěti minutách jsme měli dvě nebezpečné střely z poza vápna.Domácí zahrozili několika nebezpečnými centry.V 15 min unikl po pravé straně Štáb vnikl do vápna a dal míč pod sebe kde dobíhal Poláček a prostřelil gólmana 0:1.Po této brance jsme si začali ještě více věřit, dobře jsme se pohybovali a kombinovali.Ve 20min se dostal po pěkné kombinaci do dobré pozice Vacek ale přestřelil. Ve 24min si před vápnem narazil míč Krška s Vackem a prvně jmenovaný vymetl pravou šibenici domácí branky 0:2. O tři minuty později unikl domácí obraně Štáb ale sám před gólmanem nedal. Běžela 34min Vacek vybojoval míč a posunul ho mezi stopery na Poláčka a ten v samostatném nájezdu chladnokrevně proměnil 0:3.V této fázi zápasu hrálo jenom naše mužstvo a bavilo tak naše věrné fanoušky kteří se s námi přijeli velmi dobrým fotbalem. V 38 min měl pak na hlavě hattrick Poláček, ale nedal. Ten si nechal až na 41min kdy po centru Ostrého trefil skákající míč přesně pod břevno 0:4 a završil tak svůj střelecký poločas a přejmenoval tak Kunštátský městský stadion na Drda arénu.

Ve druhém poločase už tempo trochu opadlo ale i tak jsme byli pořád lepším týmem. V 50 min zahodil šanci Vacek který chtěl dát moc gól ale v tento zápas mu prostě štěstí nepřálo.V 62 min pak vybojoval míč Truhlář krásně ho posul na Štába který unikl všem obráncům a z boku dal plackou kolem brankáře 0:5. Pak poslali trenéři na hřiště postupně všechny náhradníky ( Linhart,Meister, Vyorálek). Domácím se podařilo už jen snížit po krásné střele z 20m kdy balón skončil od tyčky v naší brance 1:5.Do konce utkání jsme pak hru už jen kontrolovali.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Doválel Aleš Kapitán týmu: Na hřišti posledního týmu tabulky jsme získali povinné tři body a to je dobře protože jsme se dostali do lepší výchozí pozice v boji o záchranu.

Ondřej Poláček záložník a hráč víkendu:Utkání v kterém se hrálo o šest bodů jsme zvládli a jsem rád že jsem tu zodpovědnost mohl vzít na sebe jako jeden z nejzkušenějších hráčů a povedlo se to.To je vše co bych k tomu chtěl říct.

Vloženo Pondělí, 07. listopad 2005 @ 19:25:24 CET uložil Sam