logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

13. kolo - Kunštát - MR Znojmo A - 1:5

Kunštát - MR Znojmo 1:5 (0:4)     góly: Poláček 3x, Krška, Štáb.

Ve třináctém kole jsme přijeli na poslední tým tabulky a chtěli jsme potvrdit naší stoupající formu v závěru sezóny.Pro domácí to byla poslední šance jak se v této sezóně ještě chytit a tak jsme věděli že nás nečeká nic lehkého. Nastoupli jsme v této sestavě:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Ostrý,Dohnal, Krška, Truhlář-,Vacek, ŠtábHned od začátku zápasu jsme na soupeře nastoupili aktivním napadáním hluboko na soupeřově polovině.A hned v prvních pěti minutách jsme měli dvě nebezpečné střely z poza vápna.Domácí zahrozili několika nebezpečnými centry.V 15 min unikl po pravé straně Štáb vnikl do vápna a dal míč pod sebe kde dobíhal Poláček a prostřelil gólmana 0:1.Po této brance jsme si začali ještě více věřit, dobře jsme se pohybovali a kombinovali.Ve 20min se dostal po pěkné kombinaci do dobré pozice Vacek ale přestřelil. Ve 24min si před vápnem narazil míč Krška s Vackem a prvně jmenovaný vymetl pravou šibenici domácí branky 0:2. O tři minuty později unikl domácí obraně Štáb ale sám před gólmanem nedal. Běžela 34min Vacek vybojoval míč a posunul ho mezi stopery na Poláčka a ten v samostatném nájezdu chladnokrevně proměnil 0:3.V této fázi zápasu hrálo jenom naše mužstvo a bavilo tak naše věrné fanoušky kteří se s námi přijeli velmi dobrým fotbalem. V 38 min měl pak na hlavě hattrick Poláček, ale nedal. Ten si nechal až na 41min kdy po centru Ostrého trefil skákající míč přesně pod břevno 0:4 a završil tak svůj střelecký poločas a přejmenoval tak Kunštátský městský stadion na Drda arénu.

Ve druhém poločase už tempo trochu opadlo ale i tak jsme byli pořád lepším týmem. V 50 min zahodil šanci Vacek který chtěl dát moc gól ale v tento zápas mu prostě štěstí nepřálo.V 62 min pak vybojoval míč Truhlář krásně ho posul na Štába který unikl všem obráncům a z boku dal plackou kolem brankáře 0:5. Pak poslali trenéři na hřiště postupně všechny náhradníky ( Linhart,Meister, Vyorálek). Domácím se podařilo už jen snížit po krásné střele z 20m kdy balón skončil od tyčky v naší brance 1:5.Do konce utkání jsme pak hru už jen kontrolovali.ŘEKLI PO UTKÁNÍ:


Doválel Aleš Kapitán týmu: Na hřišti posledního týmu tabulky jsme získali povinné tři body a to je dobře protože jsme se dostali do lepší výchozí pozice v boji o záchranu.

Ondřej Poláček záložník a hráč víkendu:Utkání v kterém se hrálo o šest bodů jsme zvládli a jsem rád že jsem tu zodpovědnost mohl vzít na sebe jako jeden z nejzkušenějších hráčů a povedlo se to.To je vše co bych k tomu chtěl říct.
Vloženo Pondělí, 07. listopad 2005 @ 19:25:24 CET uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři