logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11. kolo - IE Znojmo A - Ivančice - 5:0

IE Znojmo – Ivančice  5:0 (2:0), góly: Kubále 2, Eliáš 2, Krejčí, asistence: Černý, penalta,Štáb, Kubále, Kubošný.


V  jedenáctém kole krajské soutěže I.A. třídy přijelo k nám na hřiště mužstvo Ivančic, kterému se letošní sezóně nedaří podle jeho představ a je zatím na posledním místě tabulky. My se v tomto utkání museli obejít bez kapitána Samka který byl v minulém kole vyloučen a tak muselo dojít ke změně v sestavě. Trenér  Ludvík tak poslal na hřiště sestavu v tomto složení:


Minařík,-  Kalina,Doválel, Pešek, Šťava, - Eliáš (74min Zika), Černý, Kubošný, Ostrý- Kubále( 78min Jakub), Štáb(62min  Krejčí).

 
Utkání začalo z naší strany  aktivně, hned v 6min  Černý pokoušel o střelu která ovšem skončila nad brankou. V 11min se Kalina pokoušel rozehrát signál , ale jeho úmysl hostující obrana přečetla. V 19 min se pokusil o střelu Ostrý, ale míč skončil hodně vysoko nad brankou.  I přesto že jsme se snažili o střelbu byli hosté v poli daleko herně lepší než my. Ve 22min o sobě dali vědět když tvrdou střelu Štěpánského vyhlavičkoval před brankářem Minaříkem Doválel. My jsme působili nervózním dojmem a naší kombinaci chyběla přesnost. Ve 33min jsme se přesto dostali do slibné šance, ale Ostrý ve vápně nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Vše se vynahradilo o minutu později. Černý zahrál nádherně trestný kop ze strany do vápna kde si na něj nejvýše vyskočil Kubále a míč posunul tam kam měl 1:0. V 38 min unikl po pravé straně Kalina, ale jeho centr nedokázal Štáb usměrnit do branky. V poslední minutě prvního poločasu pak hostující obrana fauluje ve vápně Šťavu a dobré nervy při penaltě prokazuje Kubále a dává svou druhou branku v utkání 2:0.
Do druhé půle jdeme aktivněji opět my střela Kubošného ve 46min končí vedle. Minutu na to pak hosté mají výhodu trestného kopu, ale střela končí vysoko nad brankou. V 51min mají další šanci na snížení výsledku hosté z Ivančic, ale s hlavičkou Jaška si gólman Minařík poradil. Naši kluci chtějí přidat další branku a to se jim daří v 58min, ve skrumáži před brankou se nejlépe orientuje Eliáš a dává na 3:0. Hosté se přesto nechtějí ještě vzdát, ale brání jim v tom opět Minařík, když likviduje střelu Máši z hranice velkého vápna. Hosté otevírají obranu a tak se hra rychle přelévá od vápna k vápnu a jsou vidět šance na obou stranách. V 68 min končí hlavička Doválela těsně vedle. Hned minutu na to dolétla střela hostujícího Procházky také těsně vedle naší branky a po další hlavičce z rohu se opět nedaří hostům snížit. To se naopak daří našemu mužstvu. Kubále v 72 min napřahuje  z 25m, jeho bomba se odráží od břevna a pohotový Eliáš hlavou doráží na 4:0. Domácí trenér pak oba naše střelce střídá, šanci dostává i osmnáctiletý Jakub pro kterého je to první ostrý start v této soutěži. Naši již zcela jasně ovládají tento zápas a hrají v pohodě. Zikova střela v 75min končí ještě vedle branky. O 10min později se opět mění skóre po sólovém nájezdu z poloviny hřiště nedává šanci hostujícímu gólmanovi Podolskému střídající Krejčí a upravuje na konečných a možná trochu krutých 5:0 pro domácí. V 88min chce ještě přidat další branku Kalina, ale jeho přímí kop z 20m konči až v nedaleké STS stanici. Po té pak hlavní sudí Rodinger končí toto utkání.


Řekli po utkání

Jaroslav Ludvík trenér IE Znojmo:
Pro nás to bylo velmi důležité utkání. Kluci hráli prvních 35min velmi nervózně a hosté byli v poli lepší. Nás uklidni až krásný první gól a vzápětí druhý z penalty. Druhá půle již byla z naší strany o něco lepší a přiklonilo se k nám po dlouhé době i střelecké štěstí. Jinak dnešní herní výkon nebyl optimální, ale s výsledkem jsem samozřejmě moc spokojen.
     

Vloženo Pondělí, 23. říjen 2006 @ 09:08:55 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři