logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10. kolo - Čebín - IE Znojmo A - 2:1

Čebín - IE Znojmo 2:1(0:0), gól:  Kubále, asist: Černý.
 
V desátém kole jsme zajížděli na hřiště Čebína. Domácí měli před utkáním shodně bodů jako my v domácím prostředí ještě neztratili ani bod. My přijeli už s uzdraveným trenérem Ludvíkem,
Který poslal na hřiště tuto sestavu:

Minařík,- Truhlář (41min Kubále), Kalina, Pešek, Šťava,- Eliáš,  Samek, Černý ,Zika( 53min Doválel) – Štáb Ostrý.

Hned od úvodního hvizdu jsme se do svého hostitele pustili s nasazením. Už v 5min pronikl do vápna Štáb, ale trefil jen gólmana. V 15min pak kopal přímí kop Samek se kterým měl domácí gólman problémy. Hned dvě minuty po té pronikl z pravé strany Eliáš, ale jeho centr nenašel nikoho kdo by zakončil. Domácí se nemohli dostat vůbec do tempa a tak jsme pokračovali v dobrém výkonu. Ve 26min našel pěknou kolmou přihrávkou Samek Ostrého, ale ten svou šanci zahodil. Čebínští se dostali do první větší šance,až ve 34min ale jejich střelecký pokus skončil vedle Minaříkovi branky. Běží 41minuta a Lasky poprvé střídá kdy zraněného Truhláře nahrazuje Kubále. V poslední minutě prvního poločasu zahazujeme další tutovku Ostrý sám před gólmanem opět nedává a tak se můžeme zlobit jen sami na sebe, že je stav bezbrankový.
Do druhého poločasu vstupujeme opět aktivněji, ale Zikova střela ve 48min končí v rukavicích domácího brankáře. V 50min máme dva rohy po jednom z nich zakončuje Kubále, ale míč končí až na kolejích které vedou za jednou z branek. V 52min se hodně zlobíme na sudího který nepíská faul ve vápně na Štába. V 54 min zakončuje Černý, ale opět jen do kolejiště. O čtyři minuty později se ovšem hosté už radují,Černý zahrává trestný kop z pravé strany a na jeho centr nejvýše vyskakuje Kubále a krásně hlavou angličanem posílá náš tým do vedení  0:1. Z vedení se  neradujeme dlouho v 60min vyrovnává hlavou po rohu Urban 1:1. Po gólu se domácí přece jen probudili a v 65min mají další šanci, ale skóre se nemění. V 65min se ale mění počet hráčů na hřišti,  Sam se nechává zbytečně vyloučit po dvou žlutých které dostal během jedné minuty a oslabuje tak svůj tým. Domácí ihned posílají do hry třetího útočníka a chtějí zápas zvrátit na svou stranu. Na hřišti se přiostřuje sudí uděluje žluté, ale dává je jen našim klukům kterým se nelíbí jeho rozhodování. V 82 min zahrávají domácí  roh a Struhařík hlavou dává na 2:1. Po inkasovaném gólu  hrajeme vabank a v 89min trefuje Kalina tyč a následku dorážku Šťavy vykopává domácí bek z branky. Z následného brejku jde sám z půlky  domácí útočník jeho průnik čistě likviduje Minařík, ale k údivu všech přítomných na hřišti i mimo ukazuje hlavní sudí na značku pokutového kopu. Po dlouhých dohadech a žlutých kartách  se penalta zahrává. Minařík ovšem penaltu chytá a minutu na to utkání končí a šťastnější jsou domácí.

Řekli po utkání

Jaroslav Ludvík trenér IE Znojmo:
Toto utkání se mi velmi těžko hodnotí. Na utkání jsme se připravili dobře, podali jsme dobrý výkon a kluci plnili vše co jsme si řekli před utkáním. V první půli jsme nedali vyložené šance což byla velká škoda. Po našem vstřeleném gólu ve druhé půli nás začal poškozovat hlavní sudí. Je pravda že jsme mu to pak vlastní nedisciplinovaností umožnili, aby nás poslal do deseti, ale hlavně mě mrzí oba obdržené góly po hrubých chybách z rohu. K penaltě v poslední minutě se nebudu ani vyjadřovat. Bylo by laciné svalovat naší prohru na sudího tu musíme hledat především v našich chybách.


Vloženo Pondělí, 16. říjen 2006 @ 15:55:13 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři