logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Turnaj Mikulov - IE Znojmo - Bořetice - 0:3

Po volnu v minulém týdnu, kdy soupeř z Poštorné odvolal zápas kvůli chřipkové epidemii, jsme nastoupili v 3.kole zimního turnaje v Mikulově proti mužstvu Bořetic.

Nastoupili jsme v sestavě - Minařík - Kalina - Truhlář, Kubošný, Eliáš - Doválel, Šťáva, Poláček(46' Ostrý), Urválek(46' Tkadlec) - Kubále, Černý.

Už před zápasem si kluci stěžovali, že se po těžkých trénincích cítí unaveni a od první minuty zápasu to bylo vidět.
Soupeř, hrající 1.B třídu byl rychlejší, agresivnější, u každého míče byl o krůček rychleji. Napomohlu mu i to, že utkání se hrálo za velmi silného větru a Bořetice hrající 1.půli po větru toho dokázali využít a dostávat nás pod tlak.
Začátek zápasu byl nervózní, my jsme ztráceli spoustu míčů, nebyli jsme schopni si přihrát přesně a soupeř toho využíval a dostával se do šancí.
Po 10 minutách zahodili 2 obrovské šance a až poté jsme se osmělili i my a po pasu Kaliny šel sám na gólmana Černý a trefil se přímo do něho.
O 2 minuty později Kubále zahrával přímý volný kop z 18 m, ale trefil jen dobře postaveného brankáře. To bylo z naší strany na dlouhou dobu všechno a jen díky Minaříkovi a špatné mušce Bořetic, byl výsledek poločasu 0:0. Velkou vadou naší hry v první půli, byla naše přehnaná agresivita, tím jak jsme soupeři nestačili, jsme velmi zbytečně a ostře svou energii vynakládali do naprosto nepochopitelných a kolikrát hrozivě vypadajících faulů, čímž se atmosféra zápasu velmi vyostřila.
Do druhé půle jsme vystřídali a od začátku druhé půle jsme ovládli hru, kdy jsme soupeře zatlačili a dostali ho pod tlak. V 58' minutě přišla rozhodující chvíle zápasu - po naší krásné akci na jeden dotek po ose Kubále, Tkadlec, Černý a zakončující Ostrý, který stál sám před brankářem, ale bohužel tuto obrovskou šanci zahodil, se hosté dostali do protiůtoku, Kalina jako poslední fauloval a po druhé žluté byl vyloučen. Hned vzápětí po krásné akci na jeden dotek nám soupeř vstřelil první gól. O 2 minuty později to už bylo 0:2. My jsme se v deseti už jen bránili a vyráželi k ojedinělým akcím.
67' opět Ostrý po rohu hlavou opět jen do brankáře a zase se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš a bylo to 0:3.
My jsme se dostali ke slovu až 10 minut před koncem, kdy Kubále po centru Doválela trefil hlavou břevno.
O chvíli později se ale tentýž hráč nechal vyprovokovat a zbytečně fauloval na půlce a po druhé žluté byl dalším naším vyloučeným a aby toho nebylo málo, dostal ještě v 88.min. Truhlář červenou kartu za úmyslné hraní rukou.

I když to byl "jen přípravný zápas", tak jsme byli velmi zklamaní ze 3 ČK, které jsme dostali. BEZ DISCIPLÍNY SE HRÁT NEDÁ!!!
NAVÍC SE HAZARDUJE SE JMÉNEM KLUBU!!! Toto si mužstvo musí uvědomit především.

Napsal Jarda Ludvík.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři