logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Zimní turnaj Šanov 2009 - žáci

Naši žáci se zúčastnili halového turnaje v Šanově. V dopoledním turnaji skončili kluci na posledním místo ve skupině, kdy se jim nepodařilo vyhrát ani jedno utkání ve skupině. Zde nás čekala dvě družstva hrající krajskou soutěž a na výsledku se to jednoznačně projevilo. Zbývající dvě utkání byla o hodně vyrovnanější ovšem ve prospěch soupeřů rozhodla lepší efektivita v zakončení.
dsc03651-1.jpg
1 zápas   IE – Hevlín         1-3    Benda,

2 zápas   IE – Hrušovany     0-8

3 zápas   IE – Tasovice      0-9

4 zápas   IE – Loděnice      2-3   Benda, Zifčák

Trenér Samek zhodnotil účinkování na turnaji následovně
Dnešní turnaj byl příjemným zpestřením zimní přípravy. Dali jsme šanci všem 12 hráčům včetně těm nejmladším z přípravky.  Na turnaji  jsme se mohli vyrovnat jen dvěma soupeřům, ale nebyli jsme schopni proměňovat vytvořené  šance. Utkání proti Hrušovanům a Tasovicím bylo zcela jasně nad naše síly.Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

25. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok