11. kolo - IE znojmo žáci - Hatě - 5:2

IE Znojmo- Hatě    5-2   (1-1), gól:  Hruška 2x, Benda, Zifčák, Vopravil,

Kroupa - Zálešák - Pospíchal, Doubek J., Michlovič - Zifčák, Chlubna, Kruckovyč,Baláž - Hruška, Benda,
Střídání (Blažíček, Stašková, Vopravil)

Naši žáci zahájili jarní soutěž domácím utkáním proti Hatím. Úvod utkání se nám nevydařil a v 8 minutě se hosté ujali vedení dalekonosnou střelou 0-1. Do poločasu se podařilo vyrovnat Hruškovy po akci Pospíchala a Bendy.
Ve druhé půli jsme začali aktivně a hned ve 40 minutě se prosadil náš nejlepší střelec Benda po přihrávce kapitána Zifčáka 2-1. O pět minut později si pozice tato dvojice prohodila a Zifčák tvrdou střelou poslal náš tým do dvoubrankového vedení 3-1. Když se v 58 minutě prosadil opět Hruška bylo utkání rozhodnuté 4-1, Soupeř ještě snížil po chybě Michloviče v obraně na 4-2. Konečnou výsledkovou podobu zápasu dal tvrdou střelou střídající  Vopravil po přihrávce Staškové 5-2.

Samek Milan trenér
První poločas jsme nehráli podle mých představ. Hlavně nasazení starších hráčů nebylo optimální. Druhá půle byla o poznání lepší a i proto jsme zápas dovedli ke třem bodům.