Pohár - Šatov - IE Znojmo - 2:3

Předkolo poháru JmKFS:
Šatov - IE Znojmo 2:3 (1:2), góly Samaš, Peřinka (p. k.) - 2x Kapitán, Urválek.

Referát Jardy Ludvíka (bez korektur):

Ve středu 29.7. jsme hráli v Šatově s domácím celkem utkání předkola poháru JMKFS.

K utkání jsme nastoupili v sestavě:
Polášek - Kubeš(64' Kubošný), Kalina, Veselý, Doválel - Černý, Samek(88' Pavelka), Šťáva, Ostrý - Urválek(67' Vašíček), Kapitán.

Hned od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali a byli jsme neustále v pohybu.
V 15.min. krásnou střelou z dálky nás dostal do vedení Kapitán - 1:0. ned o minutu později zvyšuje Urválek z přímáku na 2:0 a skvělou úvodní dvacetiminutovku zakončil Urválek samostatným nájezdem od poloviny hřiště, který bohužel neproměnil.
Po této šanci se hra vyrovnala a od 30. minuty byl Šatov lepším mužstvem a svůj zlepšený výkon korunoval krásnou střelou z dálky Samaš a bylo to 1:2.
V 43.min. běžel domácí Kříž sám na naší bránu, ale zakončení šlo vedle. My jsme se nechali zatlačit do defenzívy, přestali jsme běhat a domácí cítili šanci, ale další svoji tutovku v poslední minutě prvního poločasu opět neproměnili.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný,hned v 55.minutě šli domácí do brejku, který v poslední chvíli zastavil Kubeš.
62' a průnik Ostrého, který zakončil střelou do tyče, ale k míči se dostal jako první Kapitán a svoji nekompromisní dorážku přetavil ve svůj druhý gól a zároveň v naše vedení - 3:1.
V 69.min. snížil z penalty na 3:2 domácí Peřinka.
V 83.min. mířil Ostrý znovu do tyče a následnou dorážkou Samek netrefil prázdnou branku.
Do konce zápasu se domácí nadechli k náporu, ale nepodařilo se jim vytvořit větší šanci a tak jsme postoupili do 1.kola, kde nás čeká těžký a kvalitní soupeř - Tasovice.

Pěnkava Tomáš, trenér IE Znojmo - Začátek zápasu jsme měli velmi kvalitní, dostali jsme se do vedení 2:0, ale po neproměněné tutovce na 3:0 jsme si to zbytečně zkomplikovali. Domácí zaslouženě snížili a první půlku jsme dohrávali v křeči. Druhou půli jsme znovu začali dobře, zvýšili jsme naše vedení, ale opět jsme po tomto dvougólovém náskoku přestali hrát. Na výhru jsme se naprosto zbytečně nadřeli.