logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

26.kolo Novosedly - IE Znojmo A 1-3

Novosedly - IE Znojmo A 1-3 (1-1)

Branky: 25' Mucala - 9' Mařík, 49'+83' Procházka

Sestavy:
Novosedly: Šelc - Gregor, Křivánek, Němeček, Janůvka - Ligas, Knee P.(77' Eliáš), Šebesta(63' Juřena), Mucala - Kovář(65' Klobása), Štyks

IE Znojmo: Polášek - Kubošný, Kalina, Adámek - Rolník, Šťáva, Černý(73' Poláček), Ostrý - Procházka(85' Logr), Kapitán, Mařík(85' Soukup)

Začali jsme, tak jak jsme vůbec nechtěli, ve 4.min. otálel Kalina s rozehrávkou až trefil Ligase, který šel sám na bránu, ale Polášek skvěle chytil.
V 6.min. předvedli rychlou akci Mařík s Procházkou, ale druhému jmenovanému na poslední chvíli ukopl míč obětavý obránce.
V 9.min. Kapitán skvěle zabojoval a získal zdánlivě ztracený míč, který ihned přihrál Maříkovi a ten vymetl pavouky z domácí brány - 0:1.
O chvíli později utekl Procházka obránci, jeho střelu vyrazil Šelc opět k jeho nohám, bohužel netrefil odkrytou domácí bránu.....
V 19' jsme vytvořili obrovský závar v domácím brankovišti, ale nikdo z trojice Ostrý, Kapitán, Šťáva nebyl schopen z několika střel dostat míč do Šelcovi brány. Opět se potvrdilo to, o co jsme si koledovali a po našich neproměněných příležitostech udeřili domácí a Mucala po chybě Kubošného vyrovnal - 1:1.
V 35.min. se Procházka výborně zbavil obránce, ale jeho střela letěla vysoko nad bránu.
Začátek druhého poločasu nám na rozdíl od toho prvního vyšel na výbornou....v 49' Rolník našel Procházku a ten se tentokráte nemýlil a střelou k tyčce zvyšuje na  - 1:2.
O 3 minuty později postupuje Procházka s Maříkem na osamoceného obránce, Mařík přebírá přihrávku, ale sám před gólmanem není úspěšný a Šelc skvělým zákrokem podržel domácí tým.
V 67.min. se dostává před Poláška Mucala, ale v tomto souboji je teď úspěšnější náš gólman. V 69.min. se do obrovské příležitosti dostal Štyks, ale Polášek byl připravený a jeho samostatný únik kryje.
V 84.min. uniká Rolník po křídle a jeho střílený centr trefuje nechytatelně Procházka - 1:3 a uzavírá tak zároveň i skóre zápasu.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava: K utkání jsme přistoupili zodpovědně, nic jsme nepodcenili a hráli s maximálním nasazením oproti utkání v Kuřimi. Výsledek je naprosto zasloužený a doufám, že v takovém stylu dokončíme i zbývající zápasy.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři