Mladší žáci v Jevišovicích

Ve čtvrtek 3 března jsme se zůčastnili  miniturnaje mladších žáků  v Jevišovicích. Na turnaji jsme se postupně utkali s celky Moravských Budějovic, Jakubova a Jemnicka.

Rehberger M.- Rehberger T.,Raška, Špaček,Pospíchal,-Pěnkava, Blažíček,Cihlář, Tony Qu Hoa,- Stašková,Pigal, Vystavěl,

1.Zápas

IE Znojmo -Jakubov 0-0

Vyrovnané bojovné  utkání se šancemi na obou stranách skončilo nakonec zaslouženou remízou.

2.Zápas

IE Znojmo -Jemnicko 2-1

Gól – Stašková, Blažíček,

Druhé utkání už bylo z naší strany daleko lepší. Dokázali jsme se seznámit s umělým povrchem a velmi mrazivým počasím. V utkání jsme se ujali vedení gólem Staškové kterou ideální přihrávkou našel Blažíček. O několik minut později si oba role vyměnili. Stašková si doslova pohrála s obranou soupeře a přihrála do prázdné branky Bažíčkovi 2-0. Do konce poločasu nás 2x podržel perfektním zákrokem gólman Marek  Rehberger. Ve druhé půli se pak soupeři podařilo snížit ale utkání jsme dokázali v pohodě dovést do vítězného konce.

3.Zápas

IE Znojmo -Mor. Budějovice 1-0

Gól – Pěnkava,

V posledním zápase jsme se utkali s Mor. Budějovice o první místo. V tomto zápase jsme hráli velmi dobře. Měli jsme výborný pohyb a důraz v osobních soubojích. Do vedení jsme se dostali pohotovou střelou Pěnkavy 1-0. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik dobrých šancí ale výsledek už se nám změnit nepodařilo.

Další výsledky

M.Budějovice -Jemnicko 3-1

M.Budějovice –Jakubov  3-2

Jakubov -Jemnicko 8-3

Řekli po turnaji

Milan Samek trenér

Dnes jsme si po prvé v zimní přestávce vyzkoušeli hru na hřišti místo tělocvičny a musím říct,že mě kluci výkonem hodně  potěšili. V prvním zápase jsme si zvykali na povrch,ale ve druhém a třetím utkání náš výkon gradoval. Všechny naše zápasy měli nasazení důraz a fotbalovost.  Dnes jsme nominoval i některé hráče přípravky plus  nováčka Tony Qu Hoa a všichni prokázali svoje kvality. Jediným mínusem tohoto turnaje bylo hodně mrazivé počasí.