logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo halové ligy mladších žáků

V posledním osmém kole halové ligy mladších žáků jsme ve skupině o 13 -16 místo utkali s domácím  B týmem Ivančic, Slatinou Mor. Krumlovem.

Pořadí týmů v turnaji

Výsledky finálových skupin

FOTO

Nastoupili jsme v sestavě

 

 

Rehberger M (6), - Raška(8), Rehberger T. (7), Špaček(7), - Pospíchal (7),Blažíček(7), Pěnkava(6), Stašková(6),

IE Znojmo – Ivančice B  4-1

Gól – Pospíchal 3x, Raška,

První zápas se soupeřem který nás na tomto turnaji už 2x těsně porazil. Vstup do zápasu jsme měli velmi dobrý. Hned z první šance dokázal Pospíchal uklidit míč přesně k tyči což nám dodalo sebevědomí  1-0. Soupeř  si však vytvářel tlak před naší brankou naše obrana však pracovala výborně. Druhou naší branku vsítil opět Pospíchal střelou pod břevno 2-0. Třetí branku dal důrazně hrající obránce Raška,který bombou z poloviny hřiště propálil vše co mu stálo v cestě a výborně zde clonil Blažíček 3-0. V 14 minutě si vybral slabší chvilku gólman Rehberger a pustil gól z velké dálky mezi nohama 3-1. Poslední slovo v tomto zápase měl však opět Pospíchal, který se postavil k přímému kopu a poslal míč do šibenice Ivančické branky 4-1. Tímto gólem završil nejen svůj hattrick, ale i naše první vítězství v tomto turnaji.

IE Znojmo – Slatina  4-2

Gól – Blažíček 2x, Pěnkava,  Pospíchal,

Do druhého utkání jsme vstoupili hodně špatně. Ve 40 vteřině 0-1 a 5 minuta už 0-2. Do zápasu nás vrátila až přesná ulička Pospíchala na Blažíčka který kličkou položil gólmana a snížil na 1-2. O tři minuty později zapadla tečovaná střela Pěnkavy lobem přesně za tyč a byli jsme opět v zápase 2-2. Naši v této fázi hodně bojovali a odměnou jim byla třetí branka. Blažíček postupoval z půlky sám na brankáře a s přehledem uklidil míč za jeho záda 3-2. V závěrečném tlaku se soupeř tlačil před naší branku ale obrana odolávala. 30 vteřin do konce zápasu se k míči dostal Pospíchal a dobře mířenou střelou pojistil naše  vítězství 4-2.

IE Znojmo – Mor.Krumlov  2-7

Gól – Raška, Pěnkava,

V posledním utkání dne jsme se utkali s Krumlovem o první místo v této skupině. Úvod jsme opět nezvládli a brzo prohrávali 0-2. Snížit se nám podařilo střelou Rašky po rohovém kopu 1-2. Soupeř však v zápětí odpověděl další brankou v naší síti 1-3. Do zápasu nás vrátil gól Pěnkavy které mu  předcházela krásná individuální akce Staškové 2-3. Ovšem to bylo z naší strany v tomto zápase vše. Hosté prokázali svoji herní kvalitu a zaslouženě vyhráli 2-7.

Řekli po utkáních

Milan Samek trenér

Na závěr tohoto turnaje se nám konečně podařilo vyhrát dvě utkání a jsem rád, že se to povedlo,protože si to kluci určitě zasloužili. Naše poslední 2 turnaje zde měli svoji kvalitu, ale výsledek se pořád nechtěl  dostavit. Více však než konečné(a pro náš tým dobré) 14 místo mě daleko více těší výkonnostní posun jak jednotlivých hráčů tak celého týmu.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři