17.kolo Šanov - IE Znojmo mladší žáci 1-4

Šanov - IE Znojmo mladší žáci 1-4 (0-1)

Gól - Pospíchal 2x, Stašková, Blažíček,

Rehberger M.(8),- Rehberger T. (8),Pospíchal(8), Kopečný(8)-Blažíček(8), Vystavěl(8),-Stašková(8),Nový(7)

Střídání - Auer(7)

V sobotním dopoledni nás čekalo hodně deštivé počasí a dlouho se zvažovalo zda se utkání odehraje. Nakonec se k utkání nastoupilo. Začátek velmi deštivého zápasu jsme začali dobře ve 4 minutě napřáhl z dálky Pospíchal a jeho projektil zaplachtil pod břevno 0-1. Ve zbytku první půle jsme byli aktivnějším týmem a vytvořili si několik slibných šancí. Hlavně Vystavěl a šance Staškové volali po gólu. Naše obrana v čele s gólmanem Rehbergrem pracovala na výbornou. Do kabin se odcházelo s jednobrankovým vedením pro nás.

Druhá půle začala opět naším náporem. V 37 minutě uvolnil Blažíček Staškovou a vedeme 0-2. Ve 47 minutě přinesl klid do našich řad Blažíček který zužitkoval přihrávku Pospíchala a střelou od tyče poslal náš tým do tříbrankového vedení. Utkání jsme měli v této chvíli pod kontrolu. Na 0-4 zvýšil Pospíchal po přihrávce Blažíčka. O tři minuty později předvedl zákrok zápasu Marek Rehberger který parádní robinsonádou zlikvidoval šancí domácích.Čisté konto však nakonec neudržel a kapituloval po střele domácího útočníka 1-4. O minutu později píská sudí konec zápasu.

Trenér Milan Samek

Dnes to bylo velmi těžké utkání a to hlavně z pohledu počasí. Všichni naši hráči to zvládli na výbornou a vše podřídili třem bodům. Všechny formace pracovali skvěle,hlavně obrana v čele s gólmanem v brance podala bezchybný výkon. Takže vítězství je zcela zasloužené.