7.kolo Božice - IE Znojmo starší žáci 5-2 (3-1)

Gól- Stašková, Moravec Jiří,

sestava:

Rehberger M. 6, Raška V. 5, Doubek M. 5, Kopečný J. 6, Špaček B. 6, Moravec J. 6, Blažíček J. 6, Pospíchal M. 5 ,Chlubna F.6, Rehberger T. 6, Stašková A. 6
střídání : Pěnkava T. 6, Severín R. 6.

Už v 1 min.uniká naší obraně  hostující sám přes půl hřiště a dává na 1.0. V 15min. Moravec J. prochází přes 2 hráče a střelou překonává hostujícího brankaře a je to 1:1.21 min. hosté opět po sam. akci 2:1. 23.min. hosté přes hrubou chybu naší obrany zvyšují na 3:1. 41 min. opět  jediný hráč domácích  4 golem zvyšuje na 4:1. V 60 hosté střelou zdálky upravují skore na 5:1 a hned o 1 min. později Stašková  se sama prosazuje ve vápně a hezkou střelou upravuje na konečných 5:2.

řekli po zápase Marek Pospíchal trenér

Našim hráčům nešla  od začátku kombinace a hodně kazili. A tak nás jeden jediný hostující hráč potrestal 4 goly do poločasu a  bylo takřka po zápase. Doufám ,že se v příštím utkání zlepšíme a hra bude mít lepší kvalitu než dnes.