8.kolo IE Znojmo starší žáci - Hatě 2-0 (1-0)

video-v-clankuGóly - Pospíchal, Severýn,

Sestava:

Rehberger M. 8, Špaček B. 8, Raška V. 9, Kopečný J. 8, Veselý D. 9, Moravec Z. 7, Doubek M. 7, Pospíchal M. 8, Severín R. 9, Válek 9, Železný M. 9. střídání : Válek D. 8.

Do zápasu jsme nastoupily snad s nejmladší sestavou od začátku sezony ,ale kluci z přípravky se toho zhostily na výbornou ( Veselý, Válek, Železný a Válek D.) . Do 20 min. se hra přelévala z jedné strany na druhou, až ve 20 min. Válek vyslal Pospíchala a ten ve sprintu atakován dobíhajícím protihráčem zakončuje střelou a je to 1:0. Do poločasu ,už bez branek. Ve 2 půli nas soupeř 15 min. tlačil ,ale naše obrana zdorovala výborně a tak v 65 min. Moravec Z. nachází Severína R. a ten prokluzuje vápnem a přehazuje ležícího brankaře a je to 2:0. 70 min. a sudí Nikolaj píská konec. radost všech hráčů je veliká.

Marek Pospíchal

Dnes jsme měli velkou práci aby jsme dali dohromady mančaft na konec se nám to podařilo a velkou bojovností jsme doma zaslouženě vyhráli za to patří díky všem hráčům obzvláště pak těm nejmladším!