logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo Miroslav - IE Znojmo starší žáci 3-2 (1-0)

Gól- Chlubna, Blažíček

sestava :

Rehberger M. 6, Raška V. 6, Rehberger T. 8, Špaček H. 6, Kopečný J. 5, Blažíček J. 6, Severín R. 6, Pospíchal M. 6 , Chlubna F. 5, Stašková A. 6, Balík M. 7,
střídání : Havliš P. 7.

Domací nám dali hned od začátku najevo , že budou těžký soupeř a už v 8 min. střelou z dálky otevírají skore na 1:0. Celou 1 půli byl soupeř lepším týmem i přes to měl kanonýr Chlubna 2 tutovky které nevyužil což byla velká smůla . Ve 2 půli ve 45 min. Rehberger T. zakládá útok předává Chlubnovi ten střelou trefuje brankaře a po odrazu dobíhající Blažíček J. srovnává na 1:1 , ale už za 2 min. hosté po hrubé chybě obrany zvyšují na 2:1 a v 57 min. opět ta samá hrubka v obraně a je to 3:1. V 59 min Pospíchal pěkným pasem na Staškovou ta pálí a a míč se odráží k Chlubnovi a tan snižuje na 3:2. Na konci zápasu jsme soupeře tlačily , ale vyrovnávající branku , už se nám nepodařilo vsítit.


řekli po utkání : Marek Pospíchal trenér

Vstup do 1 půle se nám vůbec nepovedl škoda 2 tutových šancích , které jsme navyužily zápas mohl vypadat úplně jinak . Ve 2 půli jsme trochu hru zlepšily , ale po 2 hrubých chybách v naší obraně jsme zápas takřka prohrály doufám , že se z těch chyb ponaučíme a hra bude vypadat lépe.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři