2.kolo zimní halové ligy ml. žáku v Ivančicích

Rehberger M.(8)-Rehberger T.(9),Špaček(8),Pospíchal(8),Veselý(8)-Balík (7),Blažíček(8),Stašková(8),

1.Zápas

Mor. Krumlov - IE Znojmo     2-1

gól – Pospíchal,

Do zápasu jsme vstoupili dobře. Hned v první minutě se trefil Pospíchal, kdy na podruhé prostřelil tvrdou střelou gólmana 0-1. V další velké šanci zaváhala Stašková. Další šance nachystal výborně hrající obránce Tomáš Rehberger,ale přípravkový nováček Balík nedal. Soupeř srovnal ve 14 minutě 1-1. Pak následovalo několik nebezpečných závarů před naší brankou,které jsme se štěstím odvrátili. A v 16 minutě soupeř přece jen vede 2-1. V poslední šanci se ocitá opět Balík, ale hostující gólman výborně vyběhl pod nohy našeho útočníka.

2.Zápas

Velké Meziříčí – IE Znojmo  2-2

gól-Stašková, Pospíchal

Druhé utkání jsme začali opět výborně. Ve 30sec vedeme gólem Staškové 0-1. Soupeř v 5 minutě vyrovnal po zaváhání Pospíchala 1-1. Do vedení nás posílá Pospíchal po krásné akci Blažíčka a Staškové. Vyrovnání přišlo 2 minuty před koncem po nešťastné teči ze závaru před brankou. Opět velká škoda.

3.zápas

Dosta Bystrc – IE Znojmo  3-1

Gól – Blažíček,

V posledním utkání jsme nezachytili úvod zápasu a s těžkým soupeřem se tento výsledek těžko otáčí.

Řekli po utkání Milan Samek trenér

Ve druhém vystoupení na tomto turnaji jsme sehráli velmi dobré zápasy a ke spokojenosti nám chyběl jen lepší výsledek. V prvním zápase jsme do 14 minuty zaslouženě vedli, ale nezvládli jsme závěr zápasu. Ve druhém můžeme litovat neproměněných šancí. Ve třetím utkání byl soupeř důraznější a zaslouženě vyhrál.