Hodnocení podzimní části mladších žáků ,,A,,

Hodnocení mladších žáků A okresního přeboru trenérem Milanem Samkem

Podzim 2011

10 zápasů      6 výhra       2 remíza      2 prohry      54-30      20 bodů         2 místo

S umístěním na druhém místě určitě spokojeni.

Vstup do soutěže se nám povedl, když jsme porazili Tasovice 5-1. Následovalo odložené kolo s Hrušovany a pak přišla domácí porážka od Višnové doma 1-7. Následovali dvě výhry v Šatově 3-1 a doma s Práčemi 14-0. Poté jsme jeli do Tasovic, kde jsme odvezli remízu 3-3. Přišla domácí porážka s Hrušovany 1-5. V dalším kole jsme remízovali na půdě vedoucího celku tabulky Višnové v dramatickém zápase 5-5. Poslední dvě kola jsme vyhráli doma se Šatovem 11-4 a v posledním kole v Práčích 8-3.

Je vidět že pokud máme možnost využít hráče, které máme na střídavý start jsme schopni v této soutěži hrát s každým týmem.

Plusy podzimu

Ukázalo se, že máme několik kvalitních gólmanů

Mínusy podzimu

-Disciplina v tréninku některých hráčů  (Válek Jan atd.)

Překvapení podzimu

-výkony přípravkových hráčů Marka Balíka a Pavla Havliše,

K jednotlivým formacím

V brance se postupně vytřídali Jiří Klaška 4x. V zápasech(Hrušovany, Višnová) nejvíce držel náš tým  ,Pigal Tomáš 3x ukázal že ve Znojmě hodně vyrostl,  Balík Marek 2x momentálně hráč přípravky, skvělý gólman ovšem i jako hráč má svoje velké kvality, Synek Dominik 1x ukázal že může v pohodě nastupovat v brance.

Obrana

Hrála ve složení Bertík Špaček(1 gól) dnes již zkušený obránce. Vůbec mu nevyšel zápas v Tasovicích jinak hraje spolehlivě, ovšem nevyhne se slabším chvilkám v jednotlivých zápasech.Veselý Daniel důrazný obránce který má perspektivu pokud se bude věnovat fotbalu naplno, Tomáš Rehberger nastupoval až v závěru soutěže a byl velmi platným hráčem. Jarda Preiss(1 gól) pokud má svůj den dokáže velké věci. Jiří Klaška, který když nechytá je silný převážně v soubojích jeden na jednoho.

Záloha,

V jejím středu nastupoval Jarda Blažíček (9 Gólů) urputný bojovník, který si na hřišti kombinačně dobře rozumí s Andou , Pavel Cihlář(1 gól) technický hráč který má určitě navíc, ale limituje ho jeho bojácnost v osobních soubojích. Tomáš Pěnkava(9 Gólů)hráč s dobrou levačkou, který nastupuje i v útoku platí za snaživého hráče, který dokáže góly dávat i chystat nevyhne se však slabším momentům. Šouc Patrik (2 Góly)hráč který má určitě navíc než předvedl , Auer Denis snaživý hráč který dokáže bojovat pro kolektiv.

Útok

Andrea Stašková (17gólů) nejlepší střelkyně týmu pokud je na hřišti je to znát góly dokáže dávat i připravovat ostatním a je velkým nebezpečím pro soupeřovu obranu.. Je to technická hráčka silná v soubojích jeden na jednoho a dobrá v zakončení. Marek Balík (3 góly) velmi perspektivní hráč, který fotbal umí a navíc věkem ještě přípravkový. Pavel Havliš (4 góly) další přípravkový hráč, který svými výkony mile překvapil,Válek Jan (4 góly) hráč který má potenciál, ale fotbalu v poslední době hlavně v tréninku moc nedává a je to hlavně škoda pro něj samotného.

Dále nastupovali

Přípravkový hráči  Železný Milan  a Sukup Patrik ,kteří mají svoji kvalitu a měli by jí v budoucnu ukázat.

Trenér   Milan Samek

Statistika A týmu