logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo IE Znojmo star.žáci - FC Miroslav 1-1 (0-0)

Gól - Pospíchal,

sestava : Rehberger M. 7, Pospíchal M. 7, Válek D. 7, Pěnkava T. 7, Duhajský M. 7, Hermely O. 6, Caha J. 5, Jaroš J. 7, Herák P. 5, Kopečný J. 5, Stašková A. 6.

střídání : Havliš P. 6, Vaněk D. 7.

V nedělním zápase jsme přivítaly celek Miroslavi a hned od začátku zápasu jsme nebyli opět schopni si dát jednu dobrou nahrávku naštěstí soupeř byl na tom stejně jako my. V 1 půli nebylo na co se dívat a tak stav do šaten zůstal bez branek .

Ve 2 půli v 52 min. se postavil k přímému kopu z 20 metrů Pospíchal M. a pěknou střelou otevírá skore na 1:0. Do 67 min. držíme stav v náš prospěch odkopáváním míče ,ale v 67 min.si Pospíchal M.u rozhodčího stěžuje na neodpískanou ruku. Rozhodčí nepochopitelně dáva zmíněnému hráči žlutou kartu a nařizuje přímí kop z 20 Metrů , který soupeř se štěstím proměňuje a tak utkání končí remízou.

řekli po utkání : Marek Pospíchal

Naše hra byla dnes velice špatná ,ale i přes neurovnanou hru jsme mohli urvat 3 body kdyby rozhodčí nesmyslně neodpískal přímí kop.  Dnes jsem byl zklamán výkony hráčů ,kteří by měli táhnout celý mančaft. Snad do toho dají v příštím zápase víc.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři