5.kolo Přípravek

Hřiště IE Znojmo

IE Znojmo  A    17 : 0  Dobšice  C

Sestava:22 Vaněk Dominik,2 Procházka Erik,3 Vystrčil Štěpán,4 Servít Šimon,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,9 Železný Petr,10 Ondra Matěj,11 Poláček Patrik.

Již v prvním poločase bylo vidět,že naši hráči mají užasnou chuť´ nastřílet co nejvíce branek a stav 7:0 po první půli tomu nasvědčoval.V další části hry pak ještě přidali 10 branek a bylo jasné kdo udával tempo a  měl více ze hry.

Střelci: Koňařík Dominik 6x,Ondra Matěj 5x,Špalek Štěpán 2x,Poláček Patrik 2x,Vystrčil Štěpán 1x,Železný Petr 1x.

IE Znojmo A    10 : 0   Dobšice  B

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

I s tímto soupeřem jsme si již od začátku dokázali poradit a stav po první části hry 8:0 tomu jen nasvědčoval.Soupeř v druhém poločase více začal bránit,ale i tak jsme ho udolali a vstřelili ještě dvě branky.

Je třeba za tyto dva úžasné zápasy z naším dlouholetým rivalem pochválit celé naše mužstvo.

Střelci: Koňařík Dominik 5x,Špalek Jáchym 2x,Vystrčil Štěpán 1x,Servít Šimon 1x,Železný Petr 1x.

IE Znojmo  B   3 : 8  Dobšice  B

Sestava: 1 Duhajská Veronika,2 Ostrý Ondřej,3 Pawelka František,4 Nguyen Jiří,5 Nguyen Martin,6 Kobliha Adam, 7 Nguyen David,8 Špaček Ota,9 Veselý Martin,10 Janda Lukáš,11 Novák Filip,12 Kopr Tomáš.

I když po prvním  poločase naši mladí borci prohrávali  1:5 stále bojovali a snažili se ještě výsledkem něco udělat. Přesto,že v tomto zápase našemu soupeři podlehli patří ji velké poděkování za bojovnost!

Střelci: Nguyen Jiří 1x,Špaček Ota 1x,Janda Lukáš 1x.

IE Znojmo  B    4 : 4   Dobšice  C

Již od začátku zápasu byla hra dost vyrovnaná na obou stranách a příležitostí na vstřelení branky bylo nepočítaně.

I přesto první půle skončila v náš neprospěch 1:2.Ale ještě není konec zápasu.Naši mladí a bojovní borci přidali v druhém poločase více na důrazu a zápas až do konce zdramatizovali.Po výtečném utkání se rozešli ze soupeřem smírně a každý si odnesl spravedlivě jeden bod.Děkujeme, bojovali jste až do konce s velkým nasazením!

Zvláštní poděkování patří naší brankářce Veronice Duhajské,která předvedla úžasné a obětavé zákroky v brance. Byla to její premiéra.

Střelci: Kopr Tomáš 2x,Veselý Martin 1x, Pawelka František 1x.

Trenéři:Ondra Daniel, Železný Petr,Samek Milan.