7.kolo Přípravek

Hřiště Oblekovice

IE Znojmo A   11:1  Jaroslavice

Sestava: 1 Vystrčil Štěpán,2 Procházka Erik,3 Ostrý Ondřej,4 Duhajská Veronika,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,8 Nguyen David,9 Železný Petr,10 Ondra Matěj,11 Poláček Patrik.

Počátek zápasu byl vyrovnaný na obou stranách,ale již brzy se prosadili naši střelci a po první půlce hry jsme vedli 5:1.V průběhu druhého poločasu jsme nastříleli soupeři ještě šest branek a připsali jsme si tak zasloužené body za vítězství.

Střelci: Koňařík Dominik 4x,Ondra Matěj 3x,Špalek Jáchym 2x,Procházka Erik 1x,Duhajská Veronika 1x

IE Znojmo A    5:7    Dyjákovice

Sestava obdobná jako v předešlém  zápase.

Po rozpačitém úvodu hry jsme vytvořili řadu chyb,které náš soupeř zužitkoval ve svůj prospěch a tak po prvním poločase jsme prohrávali 2:5. Ani v druhé půlce hry se nám moc nedařilo a proto si náš soupeř odvezl plný počet bodů za vítězství.

Střelci: Koňařík Dominik 4x,Špalek Štěpán 1x.

IE Znojmo B  3:5   Dyjákovice

Sestava: 2 Rytíř Ondřej,3 Pawelka František,4 Nguyen Jiří,5 Nguyen Martin,6 Novák Filip,7 Špaček Ota, 8 Balada David,9 Veselý Martin,10 Janda Lukáš,12 Kopr Tomáš,22 Dvořák Dominik.

I když jsme po první půlce hry prohrávali  2:3 nebylo ještě nic ztraceno a naši mladí borci dávali najevo ,že chtějí bojovat,až do konce.I když šancí bylo nepočítaně na obou stranách více štěstí přálo našemu soupeři,kterému jsme nakonec podlehli.

Střelci: Špaček Ota 2x,Kopr Tomáš 1x.

IE Znojmo B   3 : 3   Jaroslavice

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

Po velmi vyrovnané první půlce hry,která skončila 0:0 bylo znát ,že naši mladí borci chtějí za každou cenu získat nějaké body.Ještě dvě minuty před koncem hry jsme sice prohrávali 2:3,ale v závěrečných sekundách hry se nám podařil husarský kousek a srovnali jsme na 3:3.Byl to strhující zápas,až do poslední sekundy a tak jsme získali důležitý bod za remízu.

Střelci: Veselý Martin 2x,Pawelka František 1x.

Trenéři:   Ondra Daniel, Železný Petr.