logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2012-2013 - přípravka

Přípravka A i B - okresní soutěž znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
11   Ne 9:00 volný los      
  Ne 10:00 volný los      
12 13.4. So 9:00 IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 9:0 Koňařík 2x,Špalek Jáchym 2x,Poláček 2x,Železný, Ondra, Duhajská
  IE Znojmo A - Hatě 4:10 Železný Petr, Nguyen Jiří,Koňařík 2x
  IE Znojmo B - Šatov 7:1 Vystrčil 2x,Balada 2x,Novák, Kobliha, Pawelka
10:00 IE Znojmo B - Hatě 5:12 Veselý 2x,Balada,Novák,Ostrý
13 21.4. Ne 8:30 Hrádek - IE Znojmo B Božice 7:9 Veselý 3x, Balada 3x, Rytíř 2x, Kobliha
  Hrádek - IE Znojmo A 1:11 Konařík 4x, Duhajská 2x, Kopr 2x,Špaček, Poláček, Špalek Jachym
9:25 Božice - IE Znojmo A 1:11 Konařík 5x, Špalek Jachym 4x, Kopr, Duhajská
  Božice - IE Znojmo B 5:6 Veselý 3x, Balada, Dvořák, Pawelka
14 27.4. So 9:00 IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 25:0 Konařík 5x, Špalek Jachym 3x, Špalek Štěpán 3x, Železný Petr 3x, Kopr 3x, Špaček 2x, Poláček 2x, Vaněk 2x, Duhajská, Nguyen J.
  IE Znojmo B - Jaroslavice 5:1 4x Veselý, Balada
  IE Znojmo A - Dyjákovice 8:1 Železný Petr 4x, Konařík 2x, Kopr,Špalek Jachym
10:00 IE Znojmo B - Dyjákovice 4:4 Veselý 2x, Rytíř, Kobliha
15 4.5. So 8:30 Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice 7:0  
  Dobšice C - IE Znojmo B 5:0  
  Dobšice B - IE Znojmo A 6:1 Kopr
9:25 Dobšice C - IE Znojmo A 3:3 Konařík 2x,Nguyen Jiří
16 11.5. So 9:00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo 5:4 Špaček,Balada,Koňařík,Ondra,Pawelka - Lichevník,Vybíral,Špalek Jáchym,Nguyen Jiří
10:00 IE Znojmo B - IE Znojmo A 4:2 Špalek Štěpán,Špalek Štěpán,Nguyen Jiří,Vybíral - Rytíř, Ondra
17 19.5. Ne 8:30 Jaroslavice - IE Znojmo B Dyjákovice 6:4 Rytíř,Balada,Nguyen Martin,Pawelka
  IE Znojmo A - Jaroslavice 8:1 Ondra 4x,Koňařík 2x,Poláček,Špalek Štěpán
  IE Znojmo B - Dyjákovice 1:7 Pawelka
9:25 Dyjákovice - IE Znojmo A 3:7 Ondra 2x,Veselý 2x,Špalek Jáchym,Špalek Štěpán,Špaček
18 26.5. Ne 8:30 Šatov - IE Znojmo B Chvalovice    
9:25 Hatě - IE Znojmo A    
19 2.6. Ne 9:00 IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Božice    
20 8.6. So 9:00 IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Dobšice B    

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
1 2.9. Ne IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo    
IE Znojmo B - IE Znojmo A    
2 9.9. Ne Šatov -IE Znojmo B Šatov 3:5  Janda 3x,Špaček,Kobliha
Hatě -IE Znojmo A 0:9 Ondra 4x,Wrana 3x,Konařík 2x
Hatě - IE Znojmo B 7:2 Janda, Dvořák
Šatov - IE Znojmo A 1:11 Ondra 4x,Vystrčil 3x,Špalek Jáchym, Špalek Štěpán, Procházka, Železný Petr
3 16.9. Ne IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo 5:1 Koňařík 3x,Ondra 2x.
IE Znojmo A - Božice 14:0 Duhajská 2x,Servít, Koňařík 5x,Železný Petr 2x,Ondra 2x,Procházka, Vystrčil
IE Znojmo B - Božice 4:1 Veselý, Janda, Kopr 2x
IE Znojmo B - Hrádek 0:4  
4 23.9. Ne Jaroslavice - IE Znojmo B Jaroslavice 0:14 Špalek Jách. 4x,Vystrčil 4x,Ondra 3x, Koňařík 2x, Železný Petr
IE Znojmo B - Jaroslavice 4:2 Janda 2x, Kopr 1x, Nguyen
IE Znojmo B - Dyjákovice 2:6 Kopr, Janda
Dyjákovice -IE Znojmo A 3:3  Ondra, Vystrčil, Koňařík
5 30.9. Ne IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo 17:0 Koňařík 6x,Ondra 5x,Špalek  2x, Poláček 2x,Vystrčil, Železný Petr
IE Znojmo A - Dobšice B 10:0 Koňařík 5x,Špalek J. 2x,Vystrčil, Servít, Železný Petr
IE Znojmo B - Dobšice C 4:4 Kopr 2x, Veselý, Pawelka
IE Znojmo B - Dobšice B 3:8 Nguyen, Špaček, Janda
6 7.10.   volný los      
7 14.10. Ne IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 11:1 Koňařík 4x,Ondra 3x,Špalek Jách. 2x,Procházka, Duhajská
IE Znojmo A - Dyjákovice 5:7 Koňařík 4x,Špalek Š.
IE Znojmo B - Dyjákovice 3:5 Špaček 2x,Kopr
IE Znojmo B - Jaroslavice 3:3 Veselý 2x,Pawelka
8 21.10. Ne IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 11:0 Poláček 3x,Koňařík 3x,Ondra 2x,Železný P. 2x,Duhajská
IE Znojmo A - Hatě 5:5 Železný P.2x,Ondra,Špalek  J., Koňařík
IE Znojmo B - Šatov 5:2 Kopr, Rytíř, Pawelka,Veselý,Janda
IE Znojmo B - Hatě 0:8  
9 28.10. Ne Hrádek -IE Znojmo B Hrádek    
Božice - IE Znojmo A    
10 4.11. Ne Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice    
Dobšice C - IE Znojmo A    

Realizační tým

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér přípravky A

Zelezny-Petr-asistent-trenera

Petr Železný - trenér přípravky B

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Prochazka_Pavel__asistent_trenera

Pavel Procházka - asistent trenéra

Ondra_Daniel_asistent_trenera

Daniel Ondra - asistent trenéra

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

Pripravka_A_tym

Přípravka - A-tým - podzim 2011

Pripravka_B_tym

Přípravka - B-tým - podzim 2011

Hráči přípravky A

Havlis_Pavel_2001
Pavel Havliš 2001

Janak_Daniel_2001
Daniel Janák 2001

Neumann_Michal__2001
Michal Neumann 2001
Servit_Simon_2002
Šimon Servít 2002
Soukup_Patrik_2001
Patrik Soukup 2001
Spurny_Petr_2001
Petr Spurný 2001
Vopravil_Tomas__2001
Tomáš Vopravil 2001
Zelezny_Milan_2001
Milan Železný
 

Hráči přípravky B

Duhajska_Veronika_2004
Veronika Duhajská 2001
Erat_Jan_2003
Jan Erat 2003
Ondra_Matej_2002
Matěj Ondra 2002
Polacek_Patrik_2004
Patrik Poláček 2004
Prochazka_Erik_2004
Erik Procházka 2004
Spalek_Jachym_2003
Jáchym Špalek 2003
Spalek_Stepan_2003
Štěpán Špalek 2003
Vanek_Dominik_2004_
Dominik Vaněk 2004
Vystrcil_Stepan_2002
Štěpán Vystrčil 2002
Zamecnik_Radek_2004
Radek Zámečník 2004
Zelezny_Petr_2004
Petr Železný 2004

 

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

17. říjen 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok