logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo Přípravek

Hřiště Oblekovice

IE Znojmo A     11:0    Šatov

Sestava:2 Procházka Erik,3 Vystrčil Štěpán,4 Servít Šimon,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,8 Duhajská Veronika,9 Železný Petr,10 Ondra Matěj,11 Poláček Patrik,22 Vaněk Dominik.

Již od prvních minut hry jsme si vytvořili tlak a svého soupeře jsme jasně přehrávali,stav 5:0 po prvním poločase tomu nasvědčoval.V druhé části hry jsme neponechali nic náhodě a soupeři jsme nadělili ještě šest branek.Jsou to zasloužené body za vítězství.

Střelci: Poláček Patrik 3x,Koňařík Dominik 3x,Ondra Matěj 2x,Železný Petr 2x,Duhajská Veronika 1x.

IE Znojmo A      5:5     Hatě

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

V tomhle zápase jsme narazili na vyrovnaného soupeře.I když jsme po prvním poločase vedly 4:3,nebyloto nic platné.Soupeř vzdoroval a zužitkoval chyby,které jsme vytvořil.Šance,které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit a tak zápas skončil nerozhodně.

Střelci: Železný Petr 2x,Ondra Matěj 1x,Špalek Jáchym 1x,Koňařík Dominik 1x.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IE Znojmo B      0:8     Hatě

Sestava:1 Nguyen Jiří,2 Balada David,3 Pawelka František,4 Rytíř Ondřej,5 Nguyen Martin,6 Kobliha Adam,

7 Špaček Ota,8 Novák Filip,9 Veselý Martin,10 Janda Lukáš,11 Dvořák Dominik,12 Kopr Tomáš,14 Ostrý Ondřej,15 Nguyen David.

Od prvních minut hry bylo jasné,že náš soupeř má výraznou převahu,ale i přesto jsme si vytvořili pár šancí,škoda jen,že jsme je nedokázali zužitkovat.Po poločase 0:2 jsme chtěli z výsledkem  pro nás nepříznivý něco udělat,ale bohužel soupeř nám vstřelil dvě rychlé branky a to nás zlomilo.Soupeř si tak zaslouženě odvezl body za vítězství.

IE Znojmo B     5:2     Šatov

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

Po předešlém neúspěšném zápase byli naši hráči jako vyměnění a i když první poločas skončil 1:1 měli jsme více šancí.Do druhé části hry jsme nastoupili s chutí po výhře a to se již brzy projevilo.Dvě následně vstřelené branky nás uklidnili a hráli jsme na jistotu.Soupeř sice vstřelil ještě jednu branku,ale my jsme hned vzápětí nadělili soupeři ještě dvě branky a bylo jasné kdo obdrží body za vítězství.

Střelci: Kopr Tomáš 1x,Rytíř Ondřej 1x,Pawelka František 1x,Veselý Martin 1x,Janda Lukáš 1x.

Trenéři : Ondra Daniel,Železný Petr.

=

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři