9.kolo Přípravek

Hřiště Hrádek

IE Znojmo B    3 : 4    Hrádek

Sestava: 1 Erat Jan,2 Balada David,3 Pawelka František,4 Nguyen Jiří,5 Nguyen Martin,6 Kobliha Adam,7 Špaček Ota,9 Veselý Martin,11 Dvořák Dominik,14 Ostrý Ondřej.

I když začátek zápasu se začal na velmi mokrém a lehce zasněženém terénu byl velice vyrovnaný.Šance se střídali na obou stranách,ale více štěstí dopřálo v prvním poločase našemu soupeři a to v poměru 1:3. V druhé části hry jsme byli sice aktivnější jak herně tak i střelecky,ale náš soupeř dobře bránil a náskok jedné branky ustál až do poslední sekundy hry.

Střelci:Balada David 1x,Veselý Martin 1x,Nguyen Jiří 1x.

IE Znojmo B   6 : 2  Božice

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s odhodláním získat body za vítězství.Sice stav 2:2 po prvním poločase tomu moc nenasvědčoval.Ale v druhé části hry naši borci zabrali a ukázali co je v nich.I když jsme nastřelili asi 3x tyč,tak v samotném závěru hry se nám podařilo nastřílet čtyři rychlé branky a bylo jasné,že body za vítězství máme doma.

Střelci: Balada David 2x,Nguyen Jiří 2x,Pawelka František 1x,Kobliha Adam 1x.

_________________________________________________________________________________________

IE Znojmo A   10 : 0   Božice

Sestava:1 Vaněk Dominik,3 Vystrčil Štěpán,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,8 Duhajská Veronika,9 Železný Petr,10 Ondra Matěj,11 Poláček Patrik.

Hned v úvodu hry jsme si vytvořili patřičný tlak a první šanci jsme zužitkovali ve svůj prospěch.Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě šest branek a první půle tak skončila 7:0.Druhou půlku hry jsme odehráli s jistotou a do sítě soupeře jsme ještě přidali tři branky. Body za vítězství jsou zasloužené.

Střelci: Ondra Matěj 2x,Vystrčil Štěpán 2x,Špalek Jáchym 2x,Koňařík Dominik 2x,Poláček Patrik 1x,  Špalek Štěpán 1x.

IE Znojmo A    10 : 1   Hrádek

I v tomhle zápase jsme měli jednoznačnou převahu,ale při první střele našeho soupeře jsme zahráli ve vápně rukou a soupeř měl výhodu pokutového kopu a ten proměnil.Již brzy jsme odpověděli na vstřelenou branku a do konce poločasu se podařilo strhnout vedení na naši stranu 5:1.V druhé části hry jsme  nedali soupeři téměř žádnou šanci a přidali tak ještě do sítě soupeře pět branek,kterýma jsme si tak zajistili další body za vítězství.

Střelci: Ondra Matěj 6x,Špalek Jáchym 3x,Vystrčil Štěpán 1x.

Poděkování všem hráčům a rodičům,kteří setrvali i za nepříznivého počasí až do samotného konce.

Trenéři: Ondra Daniel, Železný Petr.