Přípravka čtvrtá na turnaji v Hostimi

V sobotu 19.1.2013 se zúčastnila naše přípravka prvního halového turnaje v Hostimi.

Na tomto turnaji jsme změřili své síly s týmy-Tasovice,Dobšice,M.Krumlov,Hatě.

Hrálo se systémem každý s každým 4+1,čas utkání 1x15 min.

Sestava:

17 Vaněk Dominik,2 Procházka Erik,3 Vystrčil Štěpán,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,8 Duhajská Veronika,9 Železný Petr,10 Ondra Matěj.

1.zápas

IE Znojmo  1 : 3  Tasovice

Úvodní zápas jsme nezačali zrovna moc dobře,vytvořili jsme pár chyb,které soupeř zužitkoval a v krátké době se ujal vedení 0:2.Nám se sice podařilo vstřelit branku,ale v samotném závěru hry jsme ještě jednou inkasovali  a bylo rozhodnuto o vítězství našeho soupeře.

Střelci:Ondra Matěj.

2.zápas

IE Znojmo  0 : 3  Dobšice

V tomto zápase jsme sice drželi se soupeřem dlouho krok,ale pak jsme si nešťastně vstřelili dvě vlastní branky a soupeř byl na koni.Těsně před koncem jsme inkasovali ještě jednu branku a bylo jasné,že i v tomhle zápase bude vítěz náš soupeř.

3.zápas

IE Znojmo  1 : 2  M.Krumlov

V dalším utkání bylo vidět,že naši borci touží po vítězství a dávali do toho vše.Ale náš soupeř měl více štěstí a byl to právě on kdo vstřelil první branku.Nám se sice podařilo srovnat,ale těsně před koncem jsme znovu inkasovali a byl to soupeř kdo se radoval z vítězství.

Střelci:Vaněk Dominik.

4.zápas

IE Znojmo  2 : 1  Hatě

Do závěrečného utkání jsme nastupovali s  jasným cílem,vybojovat vítězství.Hned od začátku jsme si vytvořili tlak a ten jsme již brzy využili a vstřelili tak první branku.Netrvalo to dlouho a vstřelili jsme i druhou krásnou branku. Náš soupeř si také vytvořil pár hezkých šancí,ale ty vychytal náš skvělí brankář a tak podržel naše mužstvo v naději na vítězství.V samotném závěru se sice podařilo našemu soupeři vstřelit branku,ale tenhle stav jsme udrželi,až do konce a tak jsme vybojovali první vítězství,které nám zajistilo 4.místo.

Střelci: Špalek Jáchym,Železný Petr.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za bojovnost a obětavost na turnaji v Hostimi.

Trenéři:Ondra Daniel,Železný Petr.