logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

9.kolo IE Znojmo dorost - Pohořelice 1-2 (0-1)

Gól - Nemeth

Sestava  Rehberger M. 6, Doubek J. 6, Doleček J. 6, Nemáš R. 5, Raška V. 5, Pospíchal M. 5, Németh P. 6, Kordula F. 4, Švéda J. 5, Baláž L. 5, Kroupa J. 6.

Referát a řekli po utkání

 

Hned od začátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem vytvořily jsme si několik gólových šancí ,ale jako již tradičně branku nejsme schopni vstřelit a tak nás soupeř v 32 min. trastá po rohovém kopu kde se míč vyloženě dokutálel do brány 0-1. Do poločasu se ještě snažíme vyrovnat ,ale hostující brána je snad zakletá a tak se končí 1 půle 0-1.

Do 2 půle nastupujeme špatně a hned v 49 min. průnik hostujícího hráče přes 3 obránce a bez problému zvyšuje na 2 :0. Dlouho se hra převaluje z jedné strany na druhou ,ale nejsme schopni si dát přesnou nahrávku ,až v 73. min. dlouhej balon na Németha, který propadá hostujícímu stoperovi a Németh bez problému snižuje na 2:1.Do konce chybí ještě 20 min. ale branku se nám vstřelit ,už nedaří a tak již tradičně prohráváme o branku.

Marek Pospíchal asistent trenéra

Mrzí mě ,že nejsme schopni vstřelit vyložené šance, které nás pak stojí důležité body.  Na hřišti místo toho, aby se každý hráč věnoval  hře tak neustále řešíme nadávkama nějaké fauly a pískání rozhodčího pak zápas nabírá jiný směr jen ne fotbal. Na tom budeme muset hodně zapracovat.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

20. září 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok