logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo Přímětice – FK Znojmo A 4:1(4:0)

Branky: 11´+ 33´ Samaš Peter, 28´ Koc, 37´ Beneš z pen. – 61´ Vašíček

Sestavy a hodnocení utkání

Přímětice: Pejchal – Meluš, Farkaš, Piskač(46´ Binder), Samaš(62´ Papoušek), Šoba, Balon, Kubíček(82´ Virgl), Koc, Beneš, Hazucha

FK Znojmo: Vítámvás – Kafka(18´ Doubek), Veselý, Dufek, Dušek, Ostrý, Procházka(86´ Pavlík), Bálka, Vašíček, Samek(72´ Kubále), Németh(46´ Šťáva)

Hodnocení utkání, trenér Jarda Ludvík

Dnes jsem rád, že kluci ukázali dobré srdce. Když viděli, jak domácí tým chce a snaží se, tak dělali všechno proto, aby jim pomohli. Asi si řekli, že stačilo odmakat minulý týden a už to půjde samo… a ono to nešlo. Domácí tým chtěl, makal, šel za vítěstvím. My jsme se jim chtěli vyrovnat a tak jsme nechtěli, nemakali a šli jsme se projít.

Na rovinu říkám, že jsem dostal další těžkou lekci a tento výkon budu rozdýchávat hodně dlouho a hlavně ho asi nikdy nepochopím. Byl jsem neskutečně naivní, když jsem tomuto týmu věřil…Věřil jsem, že po skvělém výkonu proti Miroslavi kluci pochopili, kde jejich síla a co musí pro úspěch udělat. A tuto víru mě rozbili hned další zápas. Většinu hráčů jsem vůbec nepoznával a hlavně mě zklamali…a to dost výrazně. Nejhorší na tom je, že prohry patří k životu, ke sportu, prostě ke všemu, ale my ani neumíme prohrát se ctí, my umíme prohrát jen jako ……, ať si každý doplní podle sebe. Tento tým může dokázat v této soutěži velké věci, ale bohužel na obě strany. Jak nahoru, tak dolů. A je jen na nich, aby si to uvědomili. Jediné co potřebují je se starat sami o sebe a soustředit se sami na sebe a chtít!!!

Já jsem věřil, že jim mohu dodat sebedůvěru a pomoci jim, ale po dnešním propadáku pochybuji i o sobě, jestli má vůbec cenu bojovat za tým, který o to nestojí…

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři